Zaproszenie - X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego Wrocław 2018

W ostatni weekend lutego (23.02 -25.02) Hala Stulecia zmieni się nie do poznania. A wszystko to za sprawą około 200 wystawców z kraju i zagranicy, którzy przyjadą zaprezentować odwiedzającym wszystko to, z czego słyną i czym chcieliby się pochwalić światu. Targi będą doskonałą okazją, do poznania ciekawych zakątków Polski, jak i regionów zagranicznych.

Oprócz ciekawych ofert wystawców organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dodatkowych. Do największych z nich należy Festiwal Podróżników. Festiwal trwa trzy dni, gośćmi tegorocznej edycji są: Aleksander Doba, Jakub Porada, Monika Witkowska, Grzegorz Kapla, Joanna Lamparska, Jerzy Górski, Szymon Radzimierski. Oprócz znanych osób o swoich podróżach i doświadczeniach opowiadać będzie 15 podróżników w tym również seniorów.

Dla osób interesujących się kulinariami, organizatorzy przygotowali Festiwal Kulinarny. Na scenie festiwalu odbywać się będą pokazy i degustację, spotkania z wrocławskimi kucharzami i uczestnikami programu Masterchef. Będzie można również zapoznać się z ofertą i zakupić smakołyki od producentów regionalnych i ekologicznych.

Podczas tegorocznej edycji wspólnie z Wrocławskim Centrum Seniora organizatorzy przygotowali Strefę Seniora. Będzie można na niej uzyskać informację dotyczące m.in. wrocławskiej karty seniora, wziąć udział w warsztatach tanecznych, pokazach nordic walking i innych ciekawych zajęciach.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny, ponieważ na targach dzieci również miło spędzą czas. W strefie atrakcji dla dzieci będzie można wykonać gliniane figurki i malować piaskiem, spotkać indianina z wioski Tipi Town, uczestniczyć w wyrobie mydełek, warsztatach pszczelarskich, zrobić swoją własną torbę i uczestniczyć w wielu innych wspaniałych zajęciach.

W programie również szkolenia, warsztaty i konkursy z cennymi nagrodami. Więcej szczegółów dot. dokładnego programu, znajdą Państwo na stronie www.mttwroclaw.pl.