Zaproszenie na wykład z elementami warsztatu - Pierwsza pomoc w zawale

Pierwsza pomoc w zawale - jak wykorzystać złotą godzinę

Jeśli jesteś ciekaw?
I chcesz się odwiedzić jak dbać o soje serce i serce bliskich osób. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy kobiety miewają zawały serca. Jeśli chcesz się odwiedzić jakie są objawy (to nie tylko ból w klatce piersiowej)zdarzeń kardiologicznych. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak właściwie zareagować, gdy ktoś źle się czuje.

To przyjdź a:
Dowiesz się, jak pomóc sobie i innym. Co to jest złota godzina i jak ją wykorzystać :)
Na nowoczesnych fantomach przećwiczysz udzielanie pierwszej pomocy, dowiesz się, jak właściwie prowadzić akcję reanimacyjną. Dowiesz się, dlaczego jesteś bardziej chroniony niż 40 -latek

Co zyskasz?
Certyfikat ukończenia szkolenia poparty zdobytą wiedzą. Pewność w działaniach. Materiały informacyjne na temat serca i profilaktyki sercowej.

Ciśnienie na Życie to największa ogólnopolska kampania edukacyjna dotycząca nadciśnienia tętniczego. Przez 4 lata odwiedziliśmy 250 miast, zmierzyliśmy ciśnienie ponad 380 000 Polaków, rozdaliśmy blisko 850 000 egzemplarzy materiałów edukacyjnych. Piąta edycja poświęcona jest edukacji w obszarze właściwego identyfikowania objawów zawału serca (także objawów niespecyficznych) oraz konieczności podejmowania sprawnych i odpowiednich działań w sytuacji, kiedy incydent sercowo-naczyniowy podejrzewamy lub rozpoznamy jego pierwsze symptomy. W ramach praktycznych warsztatów z pierwszej pomocy w zawale, które prowadzone będą w wybranych miastach Polski, będzie można nauczyć się, jak wykorzystać złotą godzinę w świeżym zawale lub jego podejrzeniu.

Organizator wykładu: Flywheel Public Relations

Termin wykładu: 19 kwietnia 2018, godz. 10:00-12:00, sala 218 A w budynku A na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr., zlokalizowanym przy ul. Uniwersyteckiej 22-26 – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

ZAPISY NA WYKŁAD U DYŻURNYCH UTW OD DNIA 16.04.2018(LICZBA DOSTĘPNYCH MIEJSC WYNOSI 60)