Zaproszenie na konferencję "Spółdzielnie socjalne oraz organizacje pozarządowe wsparciem dla zagrożonych wykluczeniem"

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie na konferencję nt. „Spółdzielnie socjalne oraz organizacje pozarządowe wsparciem dla zagrożonych wykluczeniem”, która odbędzie się dn. 9 października 2019 roku we Wrocławiu na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w sali nr 2, budynek „D”, ul. Uniwersytecka 7/10.

O konferencji:

Zagadnienie wykluczenia społecznego m.in. osób bezdomnych, bezrobotnych, niepełnosprawnych czy w starszym wieku jest ważnym problemem społecznym także w Województwie Dolnośląskim. Stąd też z aprobatą przyjęliśmy inicjatywę Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, który podjął się dokonania analizy regulacji prawnych oraz wypracować wnioski, których wdrożenie może dopomóc w procesie aktywizacji zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, co w konsekwencji może pomóc zaspokoić podstawowe potrzeby socjalne tej kategorii mieszkańców Dolnego Śląska.

Mając na uwadze powyższe oraz dobro osób wykluczonych zapraszamy na konferencję, której szczegóły znajdziecie Państwo w przesyłanym w załączeniu plakacie.

Program konferencji 09.10.2019 r..pdf

Rozmiar: 7.81 MB Opublikowano: 2019-09-25 20:03:40