ZAPROSZENIE NA DWA KONCERTY SŁOWIAŃSKIE

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie dla wszystkich miłośników piosenki słowiańskiej na dwa koncerty.

Już 27 maja o godz. 16.00 w Oratorium Marianum odbędzie się XVIII KONKURS PIOSENKI SŁOWIAŃSKIEJ. Wydarzenie uświetnią goście z kraju i zagranicy, a także wrocławski zespół Chwilantropia. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem:

https://uni.wroc.pl/xviii-koncert-konkursu-piosenki-slowianskiej/

Oratorium Marianum zostanie 27 maja zawładnięte przez słowiańską piosenkę filmową. Wystąpią polscy i zagraniczni studenci oraz wykładowcy. Zapraszamy na koncert na godzinę 16.00. W repertuarze znalazły się utwory czeskie, ukraińskie, rosyjskie, chorwackie i polskie. Wspólnie z polskimi studentami zaśpiewają cudzoziemcy – Czesi, Rosjanie, Ukraińcy, Amerykanie, Wietnamczycy, Chińczycy, Białorusini i Mołdawianka. Wystąpią studenci filologii słowiańskich, filologii&hellip.


Z kolei 26 maja o godz. 18.00 w Oratorium Marianum odbędzie się koncert MELODIE TRZECH POKOLEŃ. Co nam w duszy gra? Ano słowiańskie melodie, które zaprezentują Państwu studentki - Martyna Dubińska i Marianna Kovyreva, wykładowcy - dr Igor Jelinek, doc. Artiom Kollegov, multiinstrumentalista Stanisław Marinczenko oraz rektor UWr prof. Adam Jezierski. Szczegóły znajdą Państwo pod adresem:

https://uni.wroc.pl/melodie-trzech-pokolen/


Galeria zdjęć