Zaproszenie III DNI GERONTOLOGII - WROCŁAW 2018

Szanowni Państwo,

DNI GERONTOLOGII - to interdyscyplinarne forum wymiany wiedzy i dobrych praktyk, poszukiwania nowych rozwiązań mających na celu przeciwdziałanie wykluczeniu osób starszych, a także poprawę jakości ich życia.

To przestrzeń otwartej dyskusji autorytetów w dziedzinie wiedzy gerontologicznej, geriatrycznej oraz dziedzin i obszarów pokrewnych mających wpływ na rozwój i życie osób starszych z praktykami, studentami i seniorami.

To płaszczyzna spotkania przedstawicieli jednostek samorządowych, szkół wyższych, organizacji pozarządowych, firm i instytucji, które wspólnymi siłami będą poszukiwały odpowiedzi na pytania, jakie stawia przed nami starzenie się społeczeństwa polskiego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem (w załączeniu).

Informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie Państwo pod adresem: http://seniorzy.wroclaw.pl/dni-gerontologii-0

III DG_II_komunikat (1).pdf

Rozmiar: 3.02 MB Opublikowano: 2018-10-10 21:44:08