Zaproszenie do Klubu Seniora MEDI na Walentynki

Okazja do wspólnego świętowania Walentynek

Czytaj dalej

Zaproszenie- POWRÓT DO TEATRU SŁOWA – 12.02.2018

Specjalny wykład audytoryjny poprowadzi Mistrz Mowy Polskiej

Czytaj dalej

UTW- Kreatywni w działaniu

Podsumowanie Wielkiej Loterii Świątecznej - Kreatywni w Działaniu

Czytaj dalej

Zaproszenie na konferencję 14-15 kwietnia 2018

IV WROCŁAWSKA KONFERENCJA „Szaleństwo? Zaburzenie? Granice normy”

Czytaj dalej

Życzenia Świąteczne

Weź do ręki biały opłatek, choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić - i życz szczęścia całemu światu; niech się wszystkie serca rozweselą!... Zdzisław Kunstmann

Czytaj dalej

Konferencja podsumowująca projekt "UTW: Uczyć – Tworzyć- Wspierać"

Projekt: „UTW: Uczyć – Tworzyć – Wspierać” uzyskał dofinansowanie w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego p.n. „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku” w 2017 roku.

Czytaj dalej

Konferencja „Profilaktyka procesów otępiennych” 22 listopada 2017 r.

W ramach projektu „60 plusów Aktywności Seniora” w dniu 22 listopada 2017 r. odbyła się Konferencja „Profilaktyka procesów otępiennych” zorganizowana przez Fundację Atena z Oławy we współpracy z Departamentem Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (UMWD), Dolnośląskim Zespołem Delegatów Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, UTW w Uniwersytecie Wrocławskim, Świdnickim UTW z Federacji UTW we Wrocławiu i Stowarzyszeniem Dolnośląscy Seniorzy.

Czytaj dalej

WAŻNE! Odwołany wykład audytoryjny dnia 20 listopada 2017 r.

Szanowni Słuchacze! Informujemy, iż z przyczyn niezależnych wykład audytoryjny w dniu 20 listopada 2017 r. o godz. 12:00 został ODWOŁANY.

Czytaj dalej

III Sesja Plenarna Obywatelskiego Parlamentu Seniorów 01.10.2017 r.

III Sesja OPS odbyła się w Audytorium Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie, w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych obchodzonym corocznie 1 października, ustanowionym 14 grudnia 1990 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ.

Czytaj dalej

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 - relacja

Dnia 9 października 2017r. godzina 12:00, w sali wykładowej im. prof. A. Mycielskiego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zgromadzili się Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w UWr, wśród nich 93 Słuchaczy I roku.

Czytaj dalej