DNI SENIORA WROCŁAW 2017 zbliżają się wielkimi krokami...

W tym roku to wspaniałe Święto Seniorów będzie trwało od 15 września do 13 października. Zapowiada się czas wielu, różnorodnych i interesujących wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, prozdrowotnych, rekreacyjnych i międzypokoleniowych. Nie zabraknie stałych punktów w harmonogramie wydarzeń wrocławskich Dni Seniora. Już dziś zapraszamy do udziału w konkursach przygotowanych specjalnie dla seniorów.

Czytaj dalej

II Dni Gerontologii - Wrocław 2017

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskie Centrum Seniora, Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu oraz Federacja Uniwersytetów Trzeciego Wieku z siedzibą we Wrocławiu zapraszają do udziału w II Dniach Gerontologii - Wrocław 2017.

Czytaj dalej

XI Dolnośląskie Forum Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Legnica 2 czerwca 2017 r.

W dniu 2 czerwca 2017 r w Legnickim UTW w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyło się XI Forum Dolnośląskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Czytaj dalej

SPRAWOZDANIE z PRACY UTW w roku akademickim 2016/2017

Poprzedni rok działania UTW zakończyliśmy uroczystymi obchodami 40 lat istnienia placówki. Zostało zorganizowane z udziałem wielu gości spotkanie jubileuszowe, była też konferencja międzynarodowa; relacje z tego naszego święta umieściliśmy w świeżo wydanym 27 numerze naszego „nieregularnika” Kuriera UTW, opracowanym przez Zespół Redakcyjny.

Czytaj dalej

Forum Samorządów Wrocławskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku

Dnia 26 maja 2017 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Samorządów wrocławskich uniwersytetów trzeciego wieku, które podpisały „Porozumienie Pełnomocników Rektorów Uczelni Wyższych Miasta Wrocławia ds. Uniwersytetów Trzeciego Wieku”.

Czytaj dalej

Już za nami zakończenie roku akademickiego 2016/2017!

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w UWr odbyło się 22 maja 2017r. w obecności przedstawicieli Sejmu RP, władz samorządowych, władz uczelni wyższych Wrocławia, organizacji pozarządowych, zaprzyjaźnionych szkół podstawowych i uniwersytetów trzeciego wieku oraz członków Rady Naukowej UTW.

Czytaj dalej

Zarząd UTW na lata 2017-2021

W dniu 16 maja 2017 roku ukonstytuował się skład Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim na lata 2017-2021.

Czytaj dalej

Osoby wybrane do Zarządu i Komisji Rewizyjnej UTW w UWr - liczba głosów

W dniu 15 maja 2017 roku na Walnym Zebraniu Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim dokonano wyboru Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.

Czytaj dalej

Wybory do Zarządu na lata 2017-2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim do udziału w Ogólnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Słuchaczy UTW w UWr.

Czytaj dalej

Zakończenie roku akademickiego 2016/2017

Serdecznie zapraszamy Słuchaczy wszystkich lat na uroczystość zakończenia roku akademickiego 2016/2017.

Czytaj dalej