Sekcja Rękodzieła łączy pokolenia!

Wspólne warsztaty Sekcji Rękodzieła i uczniów wrocławskich szkół podstawowych.

Czytaj dalej

Zaproszenie - TOŻSAMOŚĆ MIASTA I ODCIENIE NIEPODLEGŁOŚCI

Śląskie Towarzystwo Genealogicznego we Wrocławiu zaprasza słuchaczy UTW na spotkanie z cyklu TOŻSAMOŚĆ MIASTA I ODCIENIE NIEPODLEGŁOŚCI - 11 maja 2018 r. (piątek) godz. 17.30, wstęp wolny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Jubileusz 10-lecia UTW w UE

Przedstawiciele naszego UTW w UWr. wzięli udział w obchodach Jubileusz 10 -lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Ekonomicznym. Zapraszamy do zapoznania się z relacją p. Stanisławy Warmuz z tego wydarzenia.

Czytaj dalej

Zaproszenie - Konkurs Piosenki Słowiańskiej oraz koncert rektora Adama Jezierskiego i Artioma Kollegova

XVII KONKURS PIOSENKI SŁOWIAŃSKIEJ i koncert ROSYJSKIE ROMANSE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Relacja z jubileuszowego spotkania Grupy Biesiadnej "Wspomnień Czar"

Szanowny Państwo, 19 kwietnia br., w auli UTW odbyło się niezapomniane spotkanie z okazji jubileuszu Grupy Biesiadnej "Wspomnień Czar". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia napisaną przez Panią Stanisławę Warmuz.

Czytaj dalej

Pierwsza pomoc w zawale - Słuchacze UTW w UWr uczestniczyli w wykładzie z elementami warsztatu

W dniu 19 kwietnia br. 30–to osobowa grupa słuchaczy UTW w UWr, wzięła udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy w zawale mięśnia sercowego. Szkolenie odbyło się w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "Ciśnienie na Życie".

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład: WIELKĄ TAJEMNICĄ JEST CZŁOWIEK- ROLA ARTETERAPII W ODKRYWANIU ŚWIATA OSOBY

Wykład w dniu 24.04.2018 (wtorek) od godz. 13:00 (AULA UTW) wygłosi dr Dagmara Łupicka-Szczęśnik. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład: Jak dzięki fizjoterapii pokonać ograniczenia ruchowe?

Wykład otwarty poprowadzi mgr Bogusława Piechaczek - doświadczony fizjoterapeuta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład z elementami warsztatu - Pierwsza pomoc w zawale

Jeśli jesteś ciekaw? I chcesz się odwiedzić jak dbać o soje serce i serce bliskich osób. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy kobiety miewają zawały serca. Jeśli chcesz się odwiedzić jakie są objawy (to nie tylko ból w klatce piersiowej) zdarzeń kardiologicznych. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak właściwie zareagować, gdy ktoś źle się czuje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład Dyrektora Instytutu Rozwoju Terytorialnego

ZAPRASZAMY NA WYKŁAD W DNIU 11 KWIETNIA 2018 O GODZ. 15:15 (AULA UTW) nt. "Od zanieczyszczenia powietrza do planowania przestrzennego. Prace Instytutu Rozwoju Terytorialnego."

Czytaj dalej