Osoby wybrane do Zarządu i Komisji Rewizyjnej UTW w UWr - liczba głosów

W dniu 15 maja 2017 roku na Walnym Zebraniu Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim dokonano wyboru Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.

Czytaj dalej

Wybory do Zarządu na lata 2017-2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim do udziału w Ogólnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Słuchaczy UTW w UWr.

Czytaj dalej

Zakończenie roku akademickiego 2016/2017

Serdecznie zapraszamy Słuchaczy wszystkich lat na uroczystość zakończenia roku akademickiego 2016/2017.

Czytaj dalej

MY podczas Wrocławskich Dni Seniora

WROCŁAWSKIE DNI SENIORA będą trwać od 15 września do 13 października 2017 roku.

Czytaj dalej

Spotkanie we Wrocławiu w Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku (MATW) w ramach projektu "UTW-Uczyć-Tworzyć-Wspierać"

Zapraszamy osoby zapisane na spotkanie w MATW w ramach projektu "UTW - Uczyć - Tworzyć - Wspierać". Mamy nadzieję, że będzie ono dla nas cenną wymianą doświadczeń i inspiracji dla rozwoju naszych ofert edukacyjnych w UTW. Poniżej znajduje się Program Spotkania w Module I, które odbędzie się w najbliższy piątek 21 kwietnia 2017 r. we Wrocławiu.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Drodzy Słuchacze, Nauczyciele, Lektorzy, Przyjaciele i Sympatycy UTW w UWr...

Czytaj dalej

Spotkanie w Legnickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w ramach projektu "UTW - Uczyć - Tworzyć - Wspierać"

Zapraszamy osoby zapisane na spotkanie dnia 3 kwietnia 2017 r. w Legnickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w ramach projektu "UTW - Uczyć - Tworzyć - Wspierać". Mamy nadzieję, że będzie ono dla nas cenną wymianą doświadczeń i inspiracji dla rozwoju naszych ofert edukacyjnych w UTW.

Czytaj dalej

Jest taki dzień...

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…” tym cytatem ze znanej piosenki Czerwonych Gitar, Pani kierownik UTW – dr Małgorzata Malec Rawiński przywitała Słuchaczy UTW 19 grudnia 2016 r.

Czytaj dalej

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji zbliżającego się czasu świątecznego...

Czytaj dalej

Koncert Bożonarodzeniowy w Narodowym Forum Muzyki

Serdecznie zapraszamy do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu na koncert p.t. Święty Mikołaj dnia 20 grudnia 2016 r. o godz. 8:45. Wejściówki wydawane będą w poniedziałek 19 grudnia 2016 r. po wykładzie audytoryjnym po okazaniu legitymacji.

Czytaj dalej