Czterdziestolecie UTW

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim zorganizował z okazji Jubileuszu 40-lecia Międzynarodową Konferencję Naukową na temat SENIORZY DLA KULTURY w dniach 4-6 lipca 2016 r.

Czytaj dalej

Podsumowanie konferencji jubileuszowej i wnioski na przyszłość

Zebranie otworzył i prowadził dr Aleksander Kobylarek. Podsumowując zakończone obchody jubileuszowe podkreślił ogromną liczbę gości, czym byli wręcz zszokowani nawet pracownicy Uniwersytetu Wrocławskiego. Zaznaczył też, iż jako uczestnik wielu jubileuszy, nie spotkał się dotąd z tak dobrą organizacją. Podobnie pozytywne były głosy zaproszonych gości.

Czytaj dalej

40 lat UTW sprawozdanie z pierwszego dnia uroczystosci

Sprawozdanie z przebiegu pierwszego dnia Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Seniorzy dla kultury” poświęconego Jubileuszowi czterdziestolecia działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim 4 lipiec 2016.

Czytaj dalej

X Dolnosląskie Forum UTW- sprawozdanie

4 lipca 2016roku w Sali Muzycznej Oratorium Marianum w Uniwersytecie Wrocławskim odbyło się X Dolnośląskie Forum Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Organizatorem X Forum UTW był Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim.

Czytaj dalej

40-lecie działalności UTW

Uroczystości Jubileuszowe, połączone z Międzynarodową Konferencją Naukową na temat „Seniorzy dla kultury”, odbędą się w dniach 4-6 lipca 2016roku.

Czytaj dalej