SPRAWOZDANIE z PRACY UTW w roku akademickim 2016/2017

Poprzedni rok działania UTW zakończyliśmy uroczystymi obchodami 40 lat istnienia placówki. Zostało zorganizowane z udziałem wielu gości spotkanie jubileuszowe, była też konferencja międzynarodowa; relacje z tego naszego święta umieściliśmy w świeżo wydanym 27 numerze naszego „nieregularnika” Kuriera UTW, opracowanym przez Zespół Redakcyjny.

Czytaj dalej

Już za nami zakończenie roku akademickiego 2016/2017!

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w UWr odbyło się 22 maja 2017r. w obecności przedstawicieli Sejmu RP, władz samorządowych, władz uczelni wyższych Wrocławia, organizacji pozarządowych, zaprzyjaźnionych szkół podstawowych i uniwersytetów trzeciego wieku oraz członków Rady Naukowej UTW.

Czytaj dalej

Zarząd UTW na lata 2017-2021

W dniu 16 maja 2017 roku ukonstytuował się skład Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim na lata 2017-2021.

Czytaj dalej

Osoby wybrane do Zarządu i Komisji Rewizyjnej UTW w UWr - liczba głosów

W dniu 15 maja 2017 roku na Walnym Zebraniu Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim dokonano wyboru Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.

Czytaj dalej

Wybory do Zarządu na lata 2017-2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim do udziału w Ogólnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym Słuchaczy UTW w UWr.

Czytaj dalej

Zakończenie roku akademickiego 2016/2017

Serdecznie zapraszamy Słuchaczy wszystkich lat na uroczystość zakończenia roku akademickiego 2016/2017.

Czytaj dalej

MY podczas Wrocławskich Dni Seniora

WROCŁAWSKIE DNI SENIORA będą trwać od 15 września do 13 października 2017 roku.

Czytaj dalej

Spotkanie we Wrocławiu w Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku (MATW) w ramach projektu "UTW-Uczyć-Tworzyć-Wspierać"

Zapraszamy osoby zapisane na spotkanie w MATW w ramach projektu "UTW - Uczyć - Tworzyć - Wspierać". Mamy nadzieję, że będzie ono dla nas cenną wymianą doświadczeń i inspiracji dla rozwoju naszych ofert edukacyjnych w UTW. Poniżej znajduje się Program Spotkania w Module I, które odbędzie się w najbliższy piątek 21 kwietnia 2017 r. we Wrocławiu.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Drodzy Słuchacze, Nauczyciele, Lektorzy, Przyjaciele i Sympatycy UTW w UWr...

Czytaj dalej

Spotkanie w Legnickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w ramach projektu "UTW - Uczyć - Tworzyć - Wspierać"

Zapraszamy osoby zapisane na spotkanie dnia 3 kwietnia 2017 r. w Legnickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku w ramach projektu "UTW - Uczyć - Tworzyć - Wspierać". Mamy nadzieję, że będzie ono dla nas cenną wymianą doświadczeń i inspiracji dla rozwoju naszych ofert edukacyjnych w UTW.

Czytaj dalej