UTW- Kreatywni w działaniu

Podsumowanie Wielkiej Loterii Świątecznej - Kreatywni w Działaniu

Czytaj dalej

Życzenia Świąteczne

Weź do ręki biały opłatek, choćbyś nawet nie miał go z kim dzielić - i życz szczęścia całemu światu; niech się wszystkie serca rozweselą!... Zdzisław Kunstmann

Czytaj dalej

Konferencja podsumowująca projekt "UTW: Uczyć – Tworzyć- Wspierać"

Projekt: „UTW: Uczyć – Tworzyć – Wspierać” uzyskał dofinansowanie w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego p.n. „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku” w 2017 roku.

Czytaj dalej

WAŻNE! Odwołany wykład audytoryjny dnia 20 listopada 2017 r.

Szanowni Słuchacze! Informujemy, iż z przyczyn niezależnych wykład audytoryjny w dniu 20 listopada 2017 r. o godz. 12:00 został ODWOŁANY.

Czytaj dalej

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 - relacja

Dnia 9 października 2017r. godzina 12:00, w sali wykładowej im. prof. A. Mycielskiego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego zgromadzili się Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w UWr, wśród nich 93 Słuchaczy I roku.

Czytaj dalej

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy wszystkich Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz zaproszonych gości na Inaugurację roku akademickiego 2017/2018.

Czytaj dalej

Lista osób przyjętych na rok akademicki 2017/2018

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z listą osób, które po złożeniu podania i odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej, zostały przyjęte do grona Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim na rok akademicki 2017/2018.

Czytaj dalej

Terminy rozmów z kandydatami na Słuchaczy na rok akademicki 2017/2018

Szanowni kandydaci na Słuchaczy UTW UWr, zapraszamy do zapoznania się z terminami rozmów z Komisją. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym poniżej pliku.

Czytaj dalej

MY na XX Dolnośląskim Festiwalu Nauki

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim w ramach XX jubileuszowej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki (wrzesień 2017).

Czytaj dalej

Podziękowania dla Kręgu Dyskursywnego OKNO od Słuchaczy Studiów Podyplomowych z Psychogerontologii

Czytaj dalej