Zaproszenie - TOŻSAMOŚĆ MIASTA I ODCIENIE NIEPODLEGŁOŚCI

Śląskie Towarzystwo Genealogicznego we Wrocławiu zaprasza słuchaczy UTW na spotkanie z cyklu TOŻSAMOŚĆ MIASTA I ODCIENIE NIEPODLEGŁOŚCI - 11 maja 2018 r. (piątek) godz. 17.30, wstęp wolny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Jubileusz 10-lecia UTW w UE

Przedstawiciele naszego UTW w UWr. wzięli udział w obchodach Jubileusz 10 -lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Ekonomicznym. Zapraszamy do zapoznania się z relacją p. Stanisławy Warmuz z tego wydarzenia.

Czytaj dalej

Zaproszenie - Konkurs Piosenki Słowiańskiej oraz koncert rektora Adama Jezierskiego i Artioma Kollegova

XVII KONKURS PIOSENKI SŁOWIAŃSKIEJ i koncert ROSYJSKIE ROMANSE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Dzień Teatru - podziękowania od Sekcji Kultury

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Sekcja kultury każdego roku w tym dniu składa życzenia ludziom teatru, odwiedzając wrocławskie instytucje kultury, z którymi współpracuje. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Czytaj dalej

Gra miejska - dodatkowy termin rekrutacji

Dodatkowy termin rekrutacji dla osób zainteresowanych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Studium Generale - wykłady otwarte

Studium Generale serdecznie zaprasza zainteresowane osoby na wykłady otwarte. Szczegóły w załączeniu.

Czytaj dalej

Gra miejska - Rekrutacja dla zainteresowanych

Spotkanie rekrutacyjne w ramach projektu szkoleniowego ERASMUS+ - Gra miejska, jako współczesna, innowacyjna i oryginalna metoda uczenia się [nowoczesnych technologii] przez seniorów. Szczegółowe informacje w załączeniu.

Czytaj dalej

DEBATA – Z Widokiem na rolę kobiet w mediach

Czytaj dalej

Wrocławskie Centrum Seniora - biuletyn informacyjny marzec 2018

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą marcowego Newslettera, przygotowanego przez Wrocławskie Centrum Seniora. W załączniku pdf oraz poniżej link do strony http://www.seniorzy.wroclaw.pl/node/398

Czytaj dalej

Konferencja "Polska Seniora"

12 lutego 2018 roku we Wrocławiu odbyła się Konferencja „Polska Seniora” zorganizowana przez Posłanki na Sejm RP – Aldonę Młyńczak, Alicję Chybicką, Joannę Augustynowską i Ewę Wolak –posłankę na Sejm RP (2005- 2015).

Czytaj dalej