Zaproszenie na program artystyczny - ROZPACZ I NADZIEJA

Zaproszenie na program artystyczny: ROZPACZ I NADZIEJA - to przesłanie ukazujące dramaturgię wydarzeń w poemacie Juliusza Słowackiego pt. "OJCIEC ZADZUMIONYCH". Szczegóły.

Czytaj dalej

Sesja zdjęciowa dla zainteresowanych Słuchaczy

Studentka Instytutu Psychologii p. Alina Metelytsia zaprasza zainteresowane osoby do współpracy.

Czytaj dalej

Prelekcja filmu: Letnia szkoła życia - 04.04.2019 r

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy w dniu 4.04.19 o godzinie 18.00, na pokaz filmu "Letnia szkoła życia" w reżyserii Laurenta Canteta do Muzeum Współczesnego Wrocław na Pl. Strzegomskim.

Czytaj dalej

Warsztaty dla Seniorów z zakresu obsługi Facebook oraz obsługi telefonów dotykowych Smartfon

Studenci Instytutu Pedagogiki serdecznie zapraszają na bezpłatne warsztaty w semestrze letnim 2018/2019 dla Seniorów. Szczegóły.

Czytaj dalej

Warsztaty w Pawilonie Czterech Kopuł - 12.03.2019

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na warsztat pt. "Dozwolone od lat osiemnastu", dotyczący twórczości Leona Chwistka oraz sposobu w jaki łączył matematyczne z artystycznymi. Miejsce: Muzeum Sztuki Współczesnej, Pawilon Czterech Kopuł, ul. Wystawowa 1 Termin: 12.03.19 r. (wtorek), godz. 11:00

Czytaj dalej

Polskie Towarzystwo Geograficzne zaprasza na wykłady w semestrze letnim

Zarząd Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Geograficznego zaprasza wszystkich zainteresowanych na odczyty naukowe oraz popularnonaukowe. Szczegóły.

Czytaj dalej

Wolontariat polska pomoc 2019 – konkurs MSZ

Na prośbę Departamentu Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych przekazujemy zaproszenie do udziału w konkursie „Wolontariat polska pomoc 2019”. Szczegóły.

Czytaj dalej

KONCERT poświęcony Dniu Kobiet pt: KOBIETY – KOBIETOM, O KOBIETACH

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert w dniu 11.03.2019. o godz. 13:00 (po wykładzie audytoryjnym, Aula Instytutu Pedagogiki - II piętro).

Czytaj dalej

Konkurs dla seniorów - Moja ulubiona książka z dzieciństwa: opowieści dolnośląskich seniorów

Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego we Wrocławiu zaprasza wszystkich seniorów (osoby w wieku 50 lat i więcej) do wzięcia udziału w konkursie na wspomnienia pt. „Moja ulubiona książka z dzieciństwa: opowieści dolnośląskich seniorów”.

Czytaj dalej

Zaproszenie na premierę spektaklu KAIN

Przekazujemy zaproszenie Fundacji Jubilo na premierę spektaklu KAIN, która odbędzie się w dniach 12, 13, 14 i 15 marca 2019 roku o godz. 13.00 w Scenie na Kleczkowskiej, Zakładzie Karnym Nr 1 we Wrocławiu przy ul. Kleczkowskiej 35.

Czytaj dalej