Ossolińskie pomysły na czwartkowy wieczór - zaproszenie

Wykład otwarty "Tajemnice barokowych obrazów – zakon krzyżowców i Johann Christoph Lischka" odbędzie się 8 listopada 2018 (czwartek) o godz. 18.00 w Ossolineum.

Czytaj dalej

Trwa V edycja programu grantowego „Decydujesz, pomagamy”

Na prośbę organizatorów przekazujemy informację o możliwości składania aplikacji w ramach programu grantowego do dn. 18.11.2018 r.

Czytaj dalej

Zaproszenie na XIV Forum Integracyjne

W imieniu pana posła Sławomira Piechoty przekazujemy zaproszenie do udziału w Forum w dniu 30 listopada br.

Czytaj dalej

Sprawozdanie z działalności Samorządu UTW UWR w roku akademickim 2017/2018

Szanowni Słuchacze, W związku z Zebranie Ogólnym w dniu 5 października br. (po wykładzie audytoryjnym) Zarząd UTW w UWr przedstawia Sprawozdanie z działalności Samorządu UTW UWr w roku akademickim 2017/2018.

Czytaj dalej

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE - MAM PRAWA I NIE ZAWAHAM SIĘ ICH UŻYĆ

Stowarzyszenie Euro-Concret, w ramach zadania publicznego „Upowszechnienie i ochrona praw konsumentów" zaprasza na spotkanie w dn. 9 listopada br., godz.12:00-13:30, AULA UTW

Czytaj dalej

Zaproszenie na Dzień Seniora ZUS - 26.10.2018

Już po raz kolejny – dla seniorów i z seniorami – organizowany jest w całej Polsce Dzień Seniora. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Aktywnie i bezpiecznie”.

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykłady na Wydziale Biotechnologii

W imieniu Wydziału Nauk Biotechnologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego przekazujemy zaproszenie na cykl wykładów o szczepieniach.

Czytaj dalej

Konkurs filmowy w Filharmonii w Szczecinie

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie filmowym organizowanym przez Filharmonię w Szczecinie z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj dalej

SPOTKANIA W NEHRINGU - zaproszenie

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego i Towarzystwo Przyjaciół Polonistyki Wrocławskiej zapraszają na SPOTKANIA W NEHRINGU, popularnonaukowe wykłady polonistyczne w roku akademickim 2018/2019. Cykl dwudziesty siódmy.

Czytaj dalej

Zakład Narodowy im. Ossolińskich zaprasza na wykład otwarty

Rodzina Benigerothów – tajemnice warsztatu lipskich rytowników 18 października 2018 (czwartek) o godz. 18.00 w Ossolineum (ul. Szewska 37, Refektarz)

Czytaj dalej