Zaproszenie - Konkurs Piosenki Słowiańskiej oraz koncert rektora Adama Jezierskiego i Artioma Kollegova

XVII KONKURS PIOSENKI SŁOWIAŃSKIEJ i koncert ROSYJSKIE ROMANSE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Relacja z jubileuszowego spotkania Grupy Biesiadnej "Wspomnień Czar"

Szanowny Państwo, 19 kwietnia br., w auli UTW odbyło się niezapomniane spotkanie z okazji jubileuszu Grupy Biesiadnej "Wspomnień Czar". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia napisaną przez Panią Stanisławę Warmuz.

Czytaj dalej

Pierwsza pomoc w zawale - Słuchacze UTW w UWr uczestniczyli w wykładzie z elementami warsztatu

W dniu 19 kwietnia br. 30–to osobowa grupa słuchaczy UTW w UWr, wzięła udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy w zawale mięśnia sercowego. Szkolenie odbyło się w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "Ciśnienie na Życie".

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład: WIELKĄ TAJEMNICĄ JEST CZŁOWIEK- ROLA ARTETERAPII W ODKRYWANIU ŚWIATA OSOBY

Wykład w dniu 24.04.2018 (wtorek) od godz. 13:00 (AULA UTW) wygłosi dr Dagmara Łupicka-Szczęśnik. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład: Jak dzięki fizjoterapii pokonać ograniczenia ruchowe?

Wykład otwarty poprowadzi mgr Bogusława Piechaczek - doświadczony fizjoterapeuta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład z elementami warsztatu - Pierwsza pomoc w zawale

Jeśli jesteś ciekaw? I chcesz się odwiedzić jak dbać o soje serce i serce bliskich osób. Jeśli chcesz się dowiedzieć czy kobiety miewają zawały serca. Jeśli chcesz się odwiedzić jakie są objawy (to nie tylko ból w klatce piersiowej) zdarzeń kardiologicznych. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak właściwie zareagować, gdy ktoś źle się czuje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Zaproszenie na wykład Dyrektora Instytutu Rozwoju Terytorialnego

ZAPRASZAMY NA WYKŁAD W DNIU 11 KWIETNIA 2018 O GODZ. 15:15 (AULA UTW) nt. "Od zanieczyszczenia powietrza do planowania przestrzennego. Prace Instytutu Rozwoju Terytorialnego."

Czytaj dalej

Dzień Teatru - podziękowania od Sekcji Kultury

27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Sekcja kultury każdego roku w tym dniu składa życzenia ludziom teatru, odwiedzając wrocławskie instytucje kultury, z którymi współpracuje. Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

Czytaj dalej

Gra miejska - dodatkowy termin rekrutacji

Dodatkowy termin rekrutacji dla osób zainteresowanych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Czytaj dalej

Studium Generale - wykłady otwarte

Studium Generale serdecznie zaprasza zainteresowane osoby na wykłady otwarte. Szczegóły w załączeniu.

Czytaj dalej