Zaproszenie na debatę

Szanowni Państwo, w imieniu Organizatora zapraszamy do wzięcia udziału w debacie: "Z Widokiem brexit. Gdy wszyscy przegrywają" - 8 listopada, godz. 13:30, Dom Europy

Czytaj dalej

Wrocławska Szkoła Liderów

Szanowni Państwo, w imieniu Organizatora zapraszamy do uczestnictwa we Wrocławskiej Szkole Liderów.

Czytaj dalej

Polskie Towarzystwo Geograficzne zaprasza na wykład

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie na pierwszą w nowym roku akademickim prelekcję Oddziału Wrocławskiego PTG w dn. 11.10.2019. Szczegóły.

Czytaj dalej

Noc Bibliotek w Ossolineum - zaproszenie

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie do udziału w wydarzeniu: Noc Bibliotek w Ossolineum (w programie m. in. pokaz pierwszego wydania dzieła Mikołaja Kopernika "De revolutionibus orbium coelestium" i "Zielnika" Elizy Orzeszkowej). Szczegóły.

Czytaj dalej

Wykłady w Studium Generale (X-XI) - zaproszenie

Studium Generale zaprasza na kolejny cykl wykładów. Szczegóły.

Czytaj dalej

MIĘDZYKULTUROWA AKADEMIA TRZECIEGO WIEKU 2019 - program jesienno-zimowy

W imieniu zespołu Międzykulturowej Akademii Trzeciego Wieku (MATW) przekazujemy zaproszenie do zapoznania się z programem jesienno-zimowym spotkań. Szczegóły.

Czytaj dalej

ZAPYTANIE OFERTOWE W TRYBIE ROZPOZNANIA RYNKU (POWR.03.01.00-00-T214/18)

Zapytanie ofertowe w ramach projektu „Uniwersytet Seniorom - nowatorskie podejście w edukacji osób dorosłych” (numer projektu: POWR.03.01.00-00-T214/18). Szczegóły.

Czytaj dalej

Zaproszenie na konferencję "Spółdzielnie socjalne oraz organizacje pozarządowe wsparciem dla zagrożonych wykluczeniem"

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie na konferencję, która odbędzie się dn. 9 października 2019 roku we Wrocławiu na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w sali nr 2, budynek „D”, ul. Uniwersytecka 7/10. Szczegóły.

Czytaj dalej

Zaproszenie - Kongres Economy of a Water City (Miasto - Woda - Jakość Życia) 2019

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie do udziału w międzynarodowym kongresie „Economy of a Water City”, który odbędzie się 3 i 4 października 2019 r. we Wrocławiu. Szczegóły.

Czytaj dalej

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

W imieniu dr Bogny Bartosz, Kierownika UTW w UWr oraz Samorządu Słuchaczy UTW w UWr przekazujemy zaproszenie do udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020.

Czytaj dalej