ZAPYTANIE OFERTOWE W TRYBIE ROZPOZNANIA RYNKU (POWR.03.01.00-00-T214/18)

Zapytanie ofertowe w ramach projektu „Uniwersytet Seniorom - nowatorskie podejście w edukacji osób dorosłych” (numer projektu: POWR.03.01.00-00-T214/18). Szczegóły.

Czytaj dalej

Zaproszenie na konferencję "Spółdzielnie socjalne oraz organizacje pozarządowe wsparciem dla zagrożonych wykluczeniem"

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie na konferencję, która odbędzie się dn. 9 października 2019 roku we Wrocławiu na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego w sali nr 2, budynek „D”, ul. Uniwersytecka 7/10. Szczegóły.

Czytaj dalej

Zaproszenie - Kongres Economy of a Water City (Miasto - Woda - Jakość Życia) 2019

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie do udziału w międzynarodowym kongresie „Economy of a Water City”, który odbędzie się 3 i 4 października 2019 r. we Wrocławiu. Szczegóły.

Czytaj dalej

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2019/2020

W imieniu dr Bogny Bartosz, Kierownika UTW w UWr oraz Samorządu Słuchaczy UTW w UWr przekazujemy zaproszenie do udziału w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2019/2020.

Czytaj dalej

Zaproszenie - Festiwal Tradycji Literackich

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie na spotkanie: Echa „Leśnych”. Aktualność partyzanckiej twórczości Różewicza (27.09.2019, godz. 17:00, Muzeum Pana Tadeusza). Szczegóły.

Czytaj dalej

„Mój przyjaciel smartfon” – zaproszenie na spotkanie autorskie

Przekazujemy zaproszenie na spotkanie z autorami książki napisanej przez uczestników warsztatów literacko-dziennikarskich UTW w Uniwersytecie Wrocławskim. Szczegóły.

Czytaj dalej

Konkurs plastyczny dla seniorów: Przegląd Sztuki Senioralnej oraz warsztaty

W imieniu organizatorów tj. Fundacji Opieka i Troska przekazujemy zaproszenie do uczestnictwa w dwóch ciekawych wydarzeniach związanych z edukacją plastyczną seniorów.

Czytaj dalej

Bezpieczny dorosły - mądry Polak przed szkodą

W imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie UTW AWF we Wrocławiu do udziału w Dniach Uczenia się Dorosłych 2019. Szczegóły.

Czytaj dalej

Zapisy aktualnych Słuchaczy na r.a. 2019/2020

Prosimy o zapoznanie się z informacjami nt. zapisów oraz informacjami organizacyjnymi.

Czytaj dalej

Konkursy na Dni Seniora Wrocław 2019

Wrocławskie Centrum Seniora serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursach przygotowanych z okazji zbliżającego się Święta Seniorów. Szczegóły.

Czytaj dalej