Seminarium naukowo-szkoleniowe

Szanowni Państwo,

Pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w IV Seminarium Naukowo-Szkoleniowym "Promocja zdrowia w działaniu", które odbędzie się w dniu 15.09.2018 r. (tj. sobota) o godz. 15.30 w Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin" przy ul. S. Dubois 33-35a.)

Tegoroczna edycja poświęcona jest problematyce wsparcia emocjonalnego oraz społecznego w promocji zdrowia. Wsparcie jest jednym z czynników najsilniej oddziałujących na nasze zdrowie: chroni nas przed chorobami, pozwala szybciej dojść do zdrowia w sytuacji, gdy już jesteśmy chorzy oraz wydłuża nam życie. Co równie istotne, korzystając ze wsparcia innych osób oraz służąc swoim wsparciem, możemy skuteczniej dbać o zdrowie oraz rozwijać jego potencjał.

W Programie m.in. wystąpienia Prelegentów oraz promocja książki "Promocja zdrowia w działaniu. Od teorii do praktyki", a także Finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Zdrowie - podaj dalej!" oraz wernisaż prac konkursowych.
Nie zabraknie atrakcji!

Program wydarzenia w załączeniu, a wszystkie informacje znajdują się na stronie: http://www.kreatywniedlazdrowia.pl/IVSN.htm

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: http://www.kreatywniedlazdrowia.pl/IVSNformularz.htm

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Pliki do pobrania

Seminarium Program.pdf

Rozmiar: 264.47 KB Opublikowano: 2018-08-29 11:15:17