Konkurs filmowy w Filharmonii w Szczecinie

Szanowni Państwo,

w imieniu Filharmonii w Szczecinie przekazujemy zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie filmowym organizowanym przez Filharmonię z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do udziału zachęcamy wszystkie osoby, dla których tworzenie filmów lub animacji jest pasją.

Spośród nie dłuższych niż 90 sekund etiud filmowych zgłoszonych do konkursu wyłonione zostaną najciekawsze obrazy stanowiące indywidualną interpretację odpowiedzi na pytanie „Kto Ty Jesteś?”. Konkurs kierowany jest zarówno do profesjonalistów zajmujących się sztuką filmową, jak i amatorów oraz osób stawiających swoje pierwsze kroki w tworzeniu obrazów audio-wizualnych. W konkursie nie ma ograniczeń wiekowych.

W ramach konkursu zostaną wyłonieni dwaj laureaci – jednego z nich wyłoni jury, drugi natomiast zostanie wybrany w drodze głosowania publiczności na platformie YouTube. Nagrodami w konkursie są przelewy na kwotę 5 000 zł (nagroda jury - 5 000 i nagroda publiczności - 5 000)
Prace konkursowe można zgłaszać do 4 listopada 2018 r włącznie.
Prezentacja zwycięskich etiud i rozdanie nagród odbędzie się w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie 10 listopada 2018 r.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdą Państwo na stronie konkursowej znajdującej się pod adresem:

https://ktotyjestes.filharmonia.szczecin.pl/