Komunikaty poniedziałkowe

Wszystkich komunikatów: 464

Edukacja zdalna - sprzęt

Drodzy Słuchacze, ............................................................................................................ ........................................................................................................................................................................... uprzejmie prosimy o pomoc w tworzeniu listy osób, które nie posiadają sprzętu umożliwiającego korzystanie z edukacji zdalnej. Pozyskany sprzęt (tablety, laptopy) będziemy WYPOŻYCZAĆ Słuchaczom, dla których do tej pory nie było możliwe uczestniczenie w zdalnej edukacji. Słuchacze wypożyczający sprzęt będą zobowiązani do uzyskania dostępu do internetu we własnym zakresie. Uprzejmie prosimy, aby w ramach koleżeńskiej pomocy przekazali Państwo tę wiadomość Słuchaczom, którzy nie mogą przeczytać jej osobiście. Zapisy prowadzone są obecnie tylko drogą mailową, dlatego prosimy abyście Państwo (po uzgodnieniu ze Słuchaczem, który chce wypożyczyć sprzęt) przesłali mailem do sekretariatu informację z imieniem i nazwiskiem osoby. Maile prosimy przesyłać na adres sekretariatu (utw@uwr.edu.pl).


Opublikowany 2021-01-21 09:51:54 przez Sekretariat UTW
WPŁATY za semestr letni roku akademickiego 2020/2021

Szanowni Słuchacze, ................................................................................................................................................................................ najpóźniej do 29 stycznia 2021 r. prosimy o dokonanie wpłaty za CZŁONKOSTWO w UTW w UWr oraz za uczestnictwo w LEKTORATACH (informacje w załącznikach zamieszczonych w zakładce HARMONOGRAM ZAJĘĆ --- HARMONOGRAM NA ROK AKADEMICKI 2020/2021 - semestr letni - WPŁATY).


Opublikowany 2021-01-13 11:31:34 przez Sekretariat UTW
Muzyka operowa - 12 stycznia 2021 r.

MYZYKA OPEROWA "Herosi wokalistyki: „Callas – Tebaldi – di Stefano" ........................................................... pod kierunkiem mgra Leszka Grudzińskiego .............................................................................................. ..................................................................................................................................................................... Szanowni Państwo, ................................................................................................................................................ dzisiaj (12 stycznia) wystąpiły problemy techniczne, które uniemożliwiły niektórym Słuchaczom uczestnictwo w wykładzie Muzyka operowa. Za utrudnienia bardzo przepraszamy. ...................................................................... Pan Leszek Grudziński powtórzy ten wykład w innym terminie. Termin wykładu i link przekażemy Państwu osobnym komunikatem w ciągu kilku najbliższych dni. ....................................................................................... Prosimy abyście Państwo w ramach współpracy koleżeńskiej przekazali tę wiadomość innym Słuchaczom, tak aby każdy z Państwa mógł wziąć udział w wykładzie.


Opublikowany 2021-01-12 15:47:57 przez Sekretariat UTW
...

Od 22 do 28 oraz 31 grudnia 2020 r. Sekretariat jest NIECZYNNY.


Opublikowany 2020-12-21 17:19:35 przez Sekretariat UTW
WYKŁAD Sztuka i obyczaje

WYKŁAD Sztuka i obyczaje "Przesądy i magia" ------------------ POWTÓRKA WYKŁADU ------------------ ....................... Wykład, który 10 XII br. przeprowadziła Pani mgr Jadwiga Jasińska-Sadura BĘDZIE UDOSTĘPNIONY Państwu na jou tube od dzisiaj (18 XII) do 31 XII. Dzisiaj otrzymają Państwo maila z linkiem umożliwiającym obejrzenie tego wykładu. .................................................................................................................................................... Serdecznie zapraszamy.


Opublikowany 2020-12-18 09:21:36 przez Sekretariat UTW
ZAPROSZENIE - spotkanie przedświąteczne

Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, .......................................................... serdecznie zapraszamy na symboliczne spotkanie przedświąteczne, które odbędzie się w poniedziałek 21 XII br. o godz. 12:00 za pośrednictwem platformy MS Teams. ....................................................................................... Szczegóły w załączniku zamieszczonym W ZAKŁADCE: harmonogram zajęć - harmonogram na rok akademicki 2020/2021 - semestr zimowy (załącznik pod tekstem, na dole strony).


Opublikowany 2020-12-16 07:53:51 przez Sekretariat UTW
WYKŁAD Sztuka i obyczaje – mgr Jadwiga Jasińska-Sadura

WYKŁAD Sztuka i obyczaje – mgr Jadwiga Jasińska-Sadura ............................................................................ Szanowni Państwo, Pani Jadwiga Jasińska-Sadura prowadzi wykład za pośrednictwem platformy zoom, gdzie jest ograniczenie do 50 osób. Ograniczenie jest z powodów technicznych tej platformy. Przed wykładem Pani Jadwiga Jasińska-Sadura przesyła maile z linkiem do wykładu dla 50 osób, których adresy mailowe otrzymuje z sekretariatu UTW. Dodatkowo dzięki życzliwości i uprzejmości Pani Jadwigi Jasińskiej-Sadury mamy możliwość udostępnić Państwu powtórkę wykładu na kanale jou tube. Za pośrednictwem fb i strony internetowej otrzymali Państwo informację, że wszyscy Państwo otrzymają od nas 3 grudnia maila z linkiem do wykładu (powtórki wykładu z 12 listopada). Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał w tym dniu maila, należało zgłosić to do sekretariatu. Aktywność linku przedłużyliśmy. Link jest dla Państwa udostępniony do 18 grudnia. Jutro ponownie wszyscy Państwo otrzymają maila z linkiem, umożliwiającym obejrzenie tego wykładu (powtórka wykładu z 12 listopada). Gdy jutro DO GODZINY 15.00 ktoś z Państwa nie otrzyma maila z linkiem, proszę przesłać wiadomość mailową w tej sprawie do sekretariatu: utw@uwr.edu.pl Mail z linkiem ponownie zostanie przesłany w odpowiedzi na Państwa maila. Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał do skrzynki odbiorczej maila z linkiem, możliwe jest, że wiadomości od nas trafiają do Państwa spamu, kosza, wiadomości śmieci, innego folderu, lub występują problemy techniczne. Prosimy przejrzeć spam, kosz, wiadomości śmieci, inny folder. Prosimy również sprawdzić, czy dokonali Państwo zapisu na ten wykład. Powtórka wykładu który odbył się 10 grudnia zostanie Państwu również udostępniona za kilka dni – poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.


Opublikowany 2020-12-10 15:13:17 przez Sekretariat UTW
Świat Przyrody - dr Krzysztof Książkiewicz

Wykład, który nie odbył się 2 XII br. OBĘDZIE SIĘ 14 XII o godz. 12.00 – 13.00 na MS TEAMS.


Opublikowany 2020-12-07 13:24:05 przez Sekretariat UTW
Wykład AUDYTORYJNY – 11 XII (piątek)

Wykład audytoryjny odbędzie się 11 XII (PIĄTEK) w godz. 8.15 – 9.15. Wykład poprowadzi dr Rafał Cieśla z Katedry Kryminalistyki UWr (temat wykładu podamy Państwu później)


Opublikowany 2020-12-07 13:03:12 przez Sekretariat UTW
Sekretariat UTW - 8 i 9 XII 2020 r.

Szanowni Państwo,..................................................................................................................................................... 8 i 9 XII (wtorek, środa) sekretariat jest NIECZYNNY. Pracownik sekretariatu jest na szkoleniu.


Opublikowany 2020-12-07 12:19:59 przez Sekretariat UTW
WYKŁAD Sztuka i obyczaje

Wykład, który 12 XI br. przeprowadziła Pani mgr Jadwiga Jasińska-Sadura BĘDZIE UDOSTĘPNIONY Państwu na jou tube od dzisiaj (3 XII) do 11 XII. ........................................................................................................................... Dzisiaj otrzymają Państwo maila z linkiem umożliwiającym obejrzenie tego wykładu. Serdecznie zapraszamy.


Opublikowany 2020-12-03 09:39:08 przez Sekretariat UTW
Adres mailowy do sekretariatu UTW

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................ wiadomości mailowe do sekretariatu proszę przesyłać TYLKO na adres utw@uwr.edu.pl ...................................... ......................................................................................................................................................................... Proszę NIE WYSYŁAĆ maili na adres Pracownika sekretariatu - Ewy Wiśniewskiej (adres imienny), ani na adres UTW online (za pośrednictwem MS TEAMS). .............................................................................................................................................................. Korespondencja mailowa z Państwem musi być gromadzona w jednym miejscu, tzn. pod adresem utw@uwr.edu.pl.


Opublikowany 2020-11-25 14:19:37 przez Sekretariat UTW
Komunikat - 25 XI

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się informacjami dotyczącymi naszej zdalnej edukacji - załącznik pod nazwą: Komunikat dla słuchaczy 25.XI jest w zakładce Harmonogram zajęć - Harmonogram na rok akademicki 2020/2021 - semestr zimowy (na samym dole strony - pod tekstem).


Opublikowany 2020-11-25 11:03:34 przez Sekretariat UTW
LEKTORAT - język niemiecki - Lektor: mgr Jolanta Krupowicz

Zajęcia zaplanowane na pn 23 XI nie odbyły się. Odpracowanie tych zajęć będzie w środę 25 XI o godz. 18.00 - 19.30. korbank LINK: https://utw.akademia.korbank.pl/jol-ajz-r9a


Opublikowany 2020-11-24 16:39:46 przez Sekretariat UTW
EDUKACJA ZDALNA - zapisy zakończone (19 XI 2020 r.)

Szanowni Państwo, Drodzy Słuchacze, ........................................................................................................ ..................................................................................................................................................................................... mija już trzeci tydzień zdalnej edukacji. Jest to pierwszy rok akademicki, w którym UTW pracuje w trybie on-line. Planowane zajęcia odbywają się, a Państwa frekwencja jest bardzo wysoka. Obsługa edukacji zdalnej przez p. Ewę Wiśniewską (pracownik sekretariatu) oraz p. Łukasza Zembrzuskiego (informatyk) wymaga dużej ilości czasu oraz zaangażowania. ..................................................................................................................................... Uprzejmie informujemy, że zapisy na zajęcia zostały już zakończone. Prosimy już nie zapisywać się oraz nie zmieniać grup zajęciowych. ................................................................................................................................ Zachęcamy do dzielenia się między sobą linkami, jakie otrzymujecie Państwo indywidualnie przed zajęciami, jeśli ktoś nie ma dostępu, a chciałby skorzystać. Pani Ewa nie może zajmować się wyłącznie odpowiadaniem na wiadomości i reorganizacją grup zajęciowych. Czynimy starania, aby nasza edukacja zdalna została usprawniona i jej obsługa była dla wszystkich łatwiejsza.


Opublikowany 2020-11-19 16:38:04 przez Sekretariat UTW