Komunikaty poniedziałkowe

Wszystkich komunikatów: 503

Komunikat UTW

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................................................................ Piątek 17 września br był ostatnim dniem pracy Pani mgr Anety Biel, która zajmowała się zadaniami administracyjnymi w sekretariacie UTW od stycznia 2021 r. Serdecznie dziękujemy Pani Anecie za sumienność, zaangażowanie, empatię i ogromne serce, jakimi wykazywała się w pracy i kontaktach ze Słuchaczami UTW. Jednocześnie życzymy wielu sukcesów na nowej drodze zawodowej. Obecnie prace sekretariatu UTW prowadzi Pani Dominika Giszczyńska, którą serdecznie witamy. ............................................................................................................................................................................ Kierownik oraz Zarząd UTW w UWr..............................................................................................................


Opublikowany 2021-09-21 08:04:14 przez Sekretariat UTW
Wpłaty członkowskie - osoby z aktualnym statusem Słuchacza

WPŁATY CZŁONKOWSKIE – OSOBY Z AKTUALNYM STATUSEM SŁUCHACZA*....................................... Szanowni Słuchacze, .................................................................................................................................... Prosimy o regulowanie wpłat członkowskich na numer konta podany poniżej:............................................ WPŁATY CZŁONKOWSKIE NA ROK AKADEMICKI 2021/2022 ................................................................................... Wpłata – 150zł ....................................................................................................................................................... Wpłaty prosimy dokonać najpóźniej do 30.09.2021 r. ........................................................................................ Numer rachunku bankowego: 85 1090 2503 0000 0001 3399 2483..................................................................... Właściciel rachunku: Uniwersytet Wrocławski ................................................................................................. Adres: Plac Uniwersytecki 1, 50-137 Wrocław ........................................................................................................... TYTUŁEM ............................................................................................................................................................... Wpłata członkowska za r.a 2021/2022, Słuchacz_____(imię i nazwisko), nr legitymacji__________ ............... *osoby, które regularnie przedłużały status Słuchacza lub przebywały na urlopie dziekańskim w roku 2020/2021


Opublikowany 2021-09-06 14:48:36 przez Sekretariat UTW
szkolenia komputerowe

Szanowni Państwo,..................................................................................................................................................... w imieniu Pani dr Anny Gozdowski oraz Osób prowadzących szkolenia zapraszamy na bezpłatne szkolenie komputerowe, które będzie prowadzone w okresie od czerwca do września br. (on-line). ............................ Szczegółowe informacje są przedstawione w zakładce HARMONOGRAM ZAJĘĆ.


Opublikowany 2021-07-26 11:32:29 przez Sekretariat UTW
Ustawa o pomocy społecznej – poradnictwo telefoniczne

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................................ zapraszamy do skorzystania z poradnictwa z zakresu Ustawy o pomocy społecznej. ...................................... Pani Elżbieta Gorgoń z Sekcji Wzajemnej pomocy udziela porad w każdą środę, w godz. od 11.00 do 12.00. Porady są udzielane telefonicznie. Prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Elżbietą Gorgoń - numer telefonu: 502 765 302.


Opublikowany 2021-06-30 09:23:15 przez Sekretariat UTW
Szkolenie komputerowe ----- czerwiec - wrzesień 2021 r.

Szanowni Państwo,..................................................................................................................................................... w imieniu Pani dr Anny Gozdowski oraz Osób prowadzących szkolenia zapraszamy na bezpłatne szkolenie komputerowe, które będzie prowadzone w okresie od czerwca do września br. (on-line). ............................ Szczegółowe informacje są przedstawione w zakładce HARMONOGRAM ZAJĘĆ.


Opublikowany 2021-06-18 08:32:23 przez Sekretariat UTW
Dyplom - wyróżnienie w konkursie ,,Srebrny Laur

Szanowni Państwo, ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ nasz UTW w Uniwersytecie Wrocławskim otrzymał wyróżnienie w konkursie ,,Srebrny Laur" organizowanym przez Pana Europosła Jarosława Dudę. Konkurs był skierowany do osób prywatnych, jak i organizacji z województw dolnośląskiego i opolskiego, działających na rzecz osób starszych oraz solidarności międzypokoleniowej. Ta wiadomość niezmiernie nas cieszy i jeszcze bardziej motywuje do dalszego działania na rzecz naszych wspaniałych Seniorów. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie! -------------------------------------------------------------------------------------------- https://jaroslawduda.pl/.../laureaci-konkursu-srebrny-laur/


Opublikowany 2021-06-17 11:05:50 przez Sekretariat UTW
12 maja (środa), godz. 10.00 - 11.00 wykład Dr hab. Barbary Rogowskiej

Szanowni Państwo, ...................................................................................................................................................................................... zaplanowany na dzisiaj (11 maja) wykład pt. „Bezpieczeństwo żywności” odbędzie się w najbliższą środę (12 maja) o godz. 10.00 - 11.00. Za utrudnienia przepraszamy.


Opublikowany 2021-05-11 11:46:59 przez Sekretariat UTW
Wykład audytoryjny 10.05.2021 - odwołany

Szanowni Państwo, --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Dzisiejszy wykład z Panią Prorektor prof. dr hab. Gabrielą Buglą-Płoskońską niestety nie odbędzie się. Panią Rektor zatrzymały dziś pilne sprawy zawodowe. O nowym terminie spotkania zostaniecie Państwo poinformowani w najbliższym czasie. Za zaistniałą sytuację przepraszam. ----------------------------------------------------- Z wyrazami szacunku, Magdalena Wnuk-Olenicz.


Opublikowany 2021-05-10 11:22:59 przez Sekretariat UTW
Zakończenie roku akademickiego

Drodzy Słuchacze! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Serdecznie zapraszamy na spotkanie z okazji zakończenia roku akademickiego 2020/2021, które odbędzie się w poniedziałek 24 maja o godz. 11:00 – 13:00 za pośrednictwem platformy MS Teams. Naszymi Gośćmi będą Pani Prorektor prof. dr hab. Gabriela Bugla-Płoskońska oraz przedstawiciele Rady Naukowej UTW: prof. dr hab. Maria Straś – Romanowska, prof. dr hab. Zofia Hasińska, doc. Grażyna Dąbrowska, prof. dr hab. Andrzej Ładyżyński, prof. dr hab. Michał Jeleń, dr Tomasz Frąckowiak. ​O godz. 12:00 wykład pt. "Jak zepsuć małżeństwo?" wygłosi prof. dr hab. Andrzej Ładyżyński. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Link do spotkania zostanie wysłany mailem kilka dni przed spotkaniem. Serdecznie zapraszamy do udziału! ---- Z serdecznymi pozdrowieniami! Do zobaczenia!


Opublikowany 2021-05-06 10:51:47 przez Sekretariat UTW
lektorat j. angielski – lektor mgr Agnieszka Polowy - CZWARTEK 29 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................. informujemy, że spotkanie zaplanowane na dzień dzisiejszy nie odbyło się z powodów technicznych. Za utrudnienia przepraszamy. ....................................................................................................................................... Zajęcia są przełożone na 10 maja (poniedziałek) godz. 13.30 - 15.00.


Opublikowany 2021-04-29 14:57:18 przez Sekretariat UTW
lektorat j. angielski – lektor mgr Agnieszka Polowy - WTOREK 27 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................... informujemy, że spotkanie zaplanowane na dzień dzisiejszy również nie odbędzie się z powodów technicznych. Za utrudnienia przepraszamy. ................................................................................................................................... O nowym terminie poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.


Opublikowany 2021-04-27 13:25:34 przez Sekretariat UTW
lektorat j. angielski – lektor mgr Agnieszka Polowy - WTOREK 20 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................... informujemy, że spotkanie zaplanowane na dzień dzisiejszy nie odbędzie się z powodów technicznych (awaria komputera Pani Lektor). ............................................................................................................................................. Za utrudnienia przepraszamy. ................................................................................................................................... O nowym terminie poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.


Opublikowany 2021-04-20 12:59:16 przez Sekretariat UTW
Program EWST Centrum Edukacyjne

Drodzy Słuchacze, ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- poniżej udostępniamy link do programu wykładów realizowanych przez Międzykulturową Akademię Trzeciego Wieku, o którym była mowa podczas poniedziałkowego wykładu audytoryjnego prowadzonego przez Panią dr Monikę Humeniuk. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Link: https://www.ewst.pl/matw/program/ ------------------------------------------------------------------------------------ Zapraszamy!


Opublikowany 2021-04-13 09:30:18 przez Sekretariat UTW
Podziękowania

Szanowni Państwo, Prowadzący oraz uczestnicy Sekcji Rękodzieła, ------------------------------------------------------------------ serdecznie dziękujemy za przygotowanie przepięknych kartek wielkanocnych, pisanek i ozdób świątecznych. Niezmiernie cenimy Państwa zaangażowanie i podziwiamy niezwykłe talenty, które rozwijacie Państwo w Sekcji Rękodzieła oraz żywimy nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczycie Państwo swoją kreatywnością i profesjonalizmem.


Opublikowany 2021-03-31 09:59:53 przez Sekretariat UTW
Klub Miłośników Kultury Hiszpańskiej

Szanowni Państwo, ........................................................................................................................................................................................ uprzejmie informujemy, że Pan mgr Stanisław Filipek jest współprowadzącym Klub Miłośników Kultury Hiszpańskiej, który prowadzi Pani mgr Wanda Koleśniak. Spotkania Klubu w semestrze letnim odbędą się 20 kwietnia i 18 maja o godz. 9.00 - 10.30. ........................................................................................................... Serdecznie zapraszamy :)


Opublikowany 2021-03-30 15:29:38 przez Sekretariat UTW