Aktualności UTW 13.11.2017 r.

BRIEFING 13 listopada 2017 r.

1. Grupa Biesiadna „Wspomnień Czar” zaprasza Słuchaczy na spotkanie Bohaterowie niepodległości- Tadeusz Kościuszko w dniu 16.11.2017r. o godz. 14.00 w Auli UTW.
2. Debata Senior i jego rodzina w obliczu demencji organizowana dla dolnośląskich seniorów w ramach cyklu: „Choroby cywilizacyjne problemem osób starszych” odbędzie się 22. 11. 2017r w Centrum Medycznym ul. Dobrzyńska. Debata jest poświęcona przedstawieniu aktualnej wiedzy na temat chorób demencyjnych, ich medycznym
i społecznym skutkom oraz możliwościom wsparcia społecznego udzielanego osobom chorym i ich opiekunom. W debacie uczestniczyć będzie Grupa Słuchaczy z naszego uniwersytetu.
3. 24 listopada 2017r odbędzie się konferencja popularno- naukowa , podsumowująca projekt UTW: Uczyć – Tworzyć – Wspierać, który uzyskał dofinansowanie MNiSW pn.”Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku”.
Więcej informacji na temat uczestnictwa w konferencji będzie podane w poniedziałek 20 listopada 2017, przed wykładem.
4. Można zapisać się jeszcze na warsztaty teatralne prowadzone przez aktorkę Teatru Współczesnego Panią Beatę Rakowską . Informacje – Harmonogramy zajęć w UTW.

Zapisała – Stanisława Warmuz