Aktualności UTW 11.12.2017 r.

1.Koncert Świąteczno-Noworoczny w Forum Muzyki odbędzie się 22 grudnia 2017 r. o godz.14-tej. Bilety wstępu będzie można odebrać, u dyżurnych w UTW od 14 grudnia br.
2.Federacja UTW zaprasza nas na spotkanie podsumowujące projekt ”Letnia Akademia Seniora – Senior Lider. Spotkanie odbędzie się 14 grudnia w Wałbrzychu. Ze strony UTW w spotkaniu udział wezmą: Jerzy Sosnowski, Teresa Hyżak , Renata Babac-Stencel.
3.Dolnośląskie Centrum Onkologii, w ramach realizacji programu profilaktyki raka piersi zaprasza naszych słuchaczy na badania w tym kierunku.
Otrzymane zaproszenia będą rozprowadzane przez Sekcję Organizacyjno-Integracyjną UTW.
4.Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 93 zwraca się do UTW o objęcie opieką merytoryczną XII edycji konkursu pt. ”Znam historię polskich symboli narodowych” i przyjęcie zaproszenia do jury konkursu. Uzgodniono, że UTW w jury będzie reprezentował Mieczysław Dąbrowski.
5.WrocławskieCentrum Rozwoju Społecznego organizuje konkurs pt. ”Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”. Mogą w nim brać udział zarówno grupy, jak i osoby indywidualne. Termin przyjmowania zgłoszeń, to 12 stycznia 2018r. Regulamin konkursu na stronie WCRS.

Notowała: Teresa Hyżak