Aktualności UTW 08.01.2018 r.

1. Z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędzie się Konferencja z cyklu „Długowieczni”, na której wykłady wygłoszą prof. Jan Miodek i prof. Bogusław Pawłowski. Spotkanie 11 stycznia 2018r o godz. 10.00 w Infopunkt Barbara ul. Świdnicka 8B. Wstęp bezpłatny, nie trzeba się zapisywać. Organizatorzy: „Gazeta Wyborcza Wrocław” i Wrocławskie Centrum Seniora.
2. Kreatywni w działaniu ….czyli Wielka Loteria Świąteczna Studentów i Słuchaczy UTW.
Pomagaliśmy Fundacji Opieka i Troska wspierającej osoby doświadczone chorobami psychicznymi. Zgromadzono 500 fantów. Zebrano 5000,04 zł, które przekazano Fundacji. Udział w Loterii wzięli: Pracownicy i Studenci Instytutu Psychologii UWr, Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Pracownicy i Studenci Instytutu Pedagogiki UWr. DZIĘKUJEMY!.
3. Panie - Renata Babac- Stencel, Teresa Hyżak, Bronia Strzelecka otrzymały Certyfikaty ukończenia zajęć w Letniej Akademii Seniora organizowanej przez Federację Uniwersytetów Trzeciego Wieku z siedzibą we Wrocławiu. GRATULUJEMY!

Stanisława Warmuz