Komunikaty

Wszystkich komunikatów: 848

Inauguracja r.a. 2020/2021

Szanowni Słuchacze, ................................................................................................................................................ z radością przekazujemy Państwu wiadomość, że w dniu dzisiejszym rozpoczynamy semestr zimowy roku akademickiego 2020/2021. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Listem do Państwa i materiałami, które zamieszczone są w zakładce: HARMONOGRAM ZAJĘĆ - INAUGURACJA r.a. 2020/2021.


Opublikowany 2020-11-03 07:35:27 przez Sekretariat UTW
Zaproszenie na spotkanie on-line

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................... zapraszamy na spotkanie on-line z nową Opiekun UTW Panią Prorektor ds. Nauczania prof. dr hab. Gabrielą Buglą - Płoskońską. .................................................................................................................................... Spotkanie odbędzie się we wtorek 3 listopada o godz. 10:00-10:30 na platformie Ms Teams. ..................................... Link do spotkania otrzymacie Państwo drogą elektroniczną .....................................


Opublikowany 2020-10-29 14:34:00 przez Sekretariat UTW
Lektoraty - DODATKOWA OPŁATA - nowa informacja

Szanowni Państwo, ....................................................................................................................................................................... Przypominamy, że za udział w lektorach jest DODATKOWA OPŁATA. _________________________________________________________****_____________________________________________________ KTO POWINIEN DOKONAĆ WPŁATY za lektorat w semestrze zimowym r.a. 2020/2021: ................................... Osoby, które NIE ZAPŁACIŁY za lektorat w semestrze letnim r.a. 2019/2020. (Wysokość i termin dokonania wpłaty podamy Państwu w ciągu najbliższych kilku dni). _________________________________________________________****_____________________________________________________ KTO obecnie NIE PŁACI za lektorat w semestrze zimowym r.a. 2020/2021: .................................................. Osoby, które DOKONAŁY OPŁATY za lektorat w semestrze letnim r.a. 2019/2020. (Wpłata ta jest PRZENIESIONA na poczet lektoratu w semestrze zimowym r.a. 2020/2021).


Opublikowany 2020-10-28 14:08:39 przez Sekretariat UTW
edukacja zdalna - ZAPISY - cd. informacji

Szanowni Państwo,............................................................................................................................................... ................................................................................................................................................................................ zapisy prowadzone są TYLKO mailowo, do dzisiaj (tj. środa 28 października). ..................................................................................................................................................................................... Po otrzymaniu od Państwa maila, w ciągu kilku dni otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem, że Państwa mail wpłynął do sekretariatu UTW. ................................................................................................................................................................................. Prosimy NIE DZWONIĆ w celu uzyskania potwierdzenia, czy Państwa mail wpłynął do sekretariatu UTW.


Opublikowany 2020-10-28 12:36:14 przez Sekretariat UTW
Warsztaty komputerowe – ZAPISY

.................................................................................................................................................................... Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w WARSZTATACH KOMPUTEROWYCH, które będą prowadzone w FORMIE ZDALNEJ. ……………………………………………………..……………………………………………………...................... Warsztaty komputerowe w ramach projektu Erasmus+ " Kształcenie seniorów w społeczeństwie cyfrowym", które organizuje Anna Gozdowski. ................................................................................................... *************************** Zapisy będzie przyjmowała Teodozja Gierada: *************************** *********************************** e -mail tgierada2@gmail.com *********************************** …………………….................…………………………….....……………. oraz ……………………......................…………………………………………. *********************** tel: 668 051 737 /wtorek, czwartek w godz. 14.00 - 15.30/ ***********************


Opublikowany 2020-10-26 07:53:11 przez Sekretariat UTW
Edukacja zdalna – ZAPISY na zajęcia w semestrze zimowym r.a. 2020/2021 – CD. INFORMACJI

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z LISTĄ ZAJĘĆ, które będą prowadzone w FORMIE ZDALNEJ w semestrze zimowym. (LISTA zamieszczona jest w zakładce HARMONOGRAM ZAJĘĆ - Harmonogram na rok akademicki 2020/2021- semestr zimowy oraz na fb UTW). .............................................. .................................................................................................................................................................................... Po dokonaniu wyboru zajęć prosimy przesłać maila (na adres: utw@uwr.edu.pl) z informacją, W KTÓRYCH ZAJĘCIACH (wybranych z listy zajęć) CHCĄ PAŃSTWO UCZESTNICZYĆ w semestrze zimowym. ********************** Maile mogą Państwo przesyłać DO ŚRODY 28 października br. ********************* W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt: ............................................................................................. *26 i 27 października – TYLKO e-mailowo: utw@uwr.edu.pl ..................................................................................... * 28 października – telefonicznie: 71/367-20-01 w. 147 ORAZ e-mailowo: utw@uwr.edu.pl ................................ .................................................................................................................................................................................... Na bieżąco będziemy Państwu przekazywać informacje o możliwości dokonania zapisów również na inne zajęcia.


Opublikowany 2020-10-24 11:54:20 przez Sekretariat UTW
Edukacja zdalna – ZAPISY na zajęcia w semestrze zimowym r.a. 2020/2021

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................... serdecznie zapraszamy do zapoznania się z komunikatem zamieszczonym w zakładce HARMONOGRAM ZAJĘĆ - Harmonogram na rok akademicki 2020/2021- semestr zimowy. ................................................... Komunikat ten dotyczy ZAPISÓW na zajęcia w semestrze zimowym r.a. 2020/2021, które będą prowadzone w FORMIE ZDALNEJ.


Opublikowany 2020-10-22 16:53:49 przez Sekretariat UTW
Konsultacje psychologiczne - dr Tomasz Frąckowiak

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................................ zapraszamy do skorzystania z konsultacji psychologicznych, które będzie realizował dr Tomasz Frąckowiak przez telefon. ............................................................................................................................................................. Na konsultacje można zapisywać się mailowo, przesyłając zgłoszenie na adres utw@uwr.edu.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 71 / 367 20 01 (wew. 147). ..................................................................... Osoby zainteresowane prosimy o podanie swojego numeru telefonu.


Opublikowany 2020-10-22 16:29:55 przez Sekretariat UTW
Zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym r.a 2020/2021

Drodzy Słuchacze, ................................................................................................................................................ Mając na uwadze przede wszystkim Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, decyzją władz rektorskich, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Uniwersytecie Wrocławskim będzie realizował zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym WYŁĄCZNIE W FORMULE ZDALNEJ. ................................................................................................................. Jesteśmy w trakcie przygotowywania dla Państwa oferty, która umożliwi korzystanie z zajęć on-line. Trwają prace nad stworzeniem filmów instruktażowych oraz instrukcji, które będą Państwu pomocne. ........................... W przyszłym tygodniu rozpoczynamy rok akademicki 2020/2021. Symboliczną inaugurację zamieścimy na stronie internetowej UTW. Zajęcia dydaktyczne rozpoczniemy w listopadzie. ............................................................................................................................................................................................. Miejmy nadzieję, że na wiosnę uda nam się powrócić do zajęć w formie stacjonarnej, za którą najbardziej tęsknimy i której najbardziej oczekujemy. ............................................................................................................... Z pozdrowieniami.


Opublikowany 2020-10-21 13:08:29 przez Sekretariat UTW
Oferta edukacyjna UTW w roku akademickim 2020/2021

Szanowni Słuchacze, ................................................................................................................................ pragniemy przekazać informację, że oczekujemy na stanowisko Władz Rektorskich Uniwersytetu Wrocławskiego odnośnie możliwego kształtu oferty edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w roku akademickim 2020/2021. W przyszłym tygodniu spodziewamy się informacji w tej sprawie, które przekażemy Państwu niezwłocznie. ............................................................................................................................................ Z życzeniami dobrego zdrowia


Opublikowany 2020-10-16 11:32:52 przez Sekretariat UTW
ZARZĄDZENIE W SPRAWIE ZASAD FUNKCJONOWANIA UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM STANU EPIDEMII COVID-19

Szanowni Państwo, ............................................................................................................................. ZARZĄDZENIE W SPRAWIE ZASAD FUNKCJONOWANIA UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM STANU EPIDEMII COVID-19 ...................................................................................................... jest zamieszczone w zakładce "O UTW" - "Regulaminy i zarządzenia UTW" pod nazwą: ZARZĄDZENIE - FUNKCJONOWANIE UTW - EPIDEMIA COVID-19.


Opublikowany 2020-10-06 08:42:23 przez Sekretariat UTW
Rok akademicki 2020/2021 - cd. informacji

Informacje dotyczące: ...................................................................................................................... ..................................... TERMINU ROZPOCZĘCIA ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021 ..................................... ............................................. ............................................. oraz ............................................. .................................................................. HARMONOGRAMU ZAJĘĆ .................................................................. .................................................. przekażemy Państwu do 19 października br. .................................................. ***************************** Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. *****************************


Opublikowany 2020-10-06 08:35:57 przez Sekretariat UTW
Poradnictwo z zakresu USTAWY O POMOCY SPOŁECZNEJ

............... Zapraszamy do skorzystania z poradnictwa z zakresu USTAWY O POMOCY SPOŁECZNEJ. ............... Pani Elżbieta Gorgoń i Pani Teresa Idaczyk z Sekcji Wzajemnej pomocy udzielają porad W KAŻDĄ ŚRODĘ od 10.00 do 11.00. ...................................................................................................................................................... Porady są udzielane telefonicznie. .......................................................................................................................... .........................................Prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu: ......................................... *******502 765 302 (Pani Elżbieta Gorgoń) ******* oraz ******* 609 964 711 (Pani Teresa Idaczyk)*******


Opublikowany 2020-10-06 08:09:39 przez Sekretariat UTW
Rok akademicki 2020/2021 - informacje

Szanowni Państwo, .......................................................................................................... ...................................... zapraszamy do zapoznania się z: ............................................................................................................................. - Zasadami regulacji statusu słuchacza UTW w UWR w roku akademickim 2020/2021 - zamieszczonymi w zakładce "O UTW" - "Regulaminy i zarządzenia UTW" ........................................................................................... oraz ........................................................................................................................................................................... - Komunikatem w sprawie przyjęć nowych słuchaczy do UTW UWr. na rok akademicki 2020/2021 - zamie- szczonym w zakładce "ZAPISY DO UTW".


Opublikowany 2020-10-05 08:12:13 przez Sekretariat UTW
Rok akademicki 2020/2021 - ZMIANA TERMINU PRZEKAZANIA INFORMACJI

Szanowni Państwo, ............................... ........................................................................................................ ...................................... - REKRUTACJA NOWYCH OSÓB oraz URLOPY DZIEKAŃSKIE - ...................................... .........................................**** informacje przekażemy Państwu 5 października ****......................................... (Przepraszamy ZA ZMIANĘ TERMINU, wcześniej podaliśmy termin przekazania Państwu informacji do 30 września br.) ................................................................................................................................................................................... .................................... - OPŁATA CZŁONKOWSKA ZA SEMESTR ZIMOWY r.a. 2020/2021 - .................................... w związku z zawieszeniem zajęć w semestrze letnim r.a. 2019/2020 opłata członkowska za semestr letni ubiegłego r.a. zostaje przeniesiona na poczet semestru zimowego 2020/2021. ................. ................. LEGITYMACJA Słuchaczy, podbita na rok akademicki 2019/2020 jest nadal aktualna. .................................. ........................................................................................................................................ .................................. .............................................- TERMIN ROZPOCZĘCIA ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021 - .............................. aktualnie trudno jest nam określić termin w którym rozpoczniemy rok akademicki. ...................................... Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.


Opublikowany 2020-09-18 07:49:16 przez Sekretariat UTW