Komunikaty

Wszystkich komunikatów: 846

lektorat j. angielski – lektor mgr Agnieszka Polowy - CZWARTEK 29 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................. informujemy, że spotkanie zaplanowane na dzień dzisiejszy nie odbyło się z powodów technicznych. Za utrudnienia przepraszamy. ....................................................................................................................................... Zajęcia są przełożone na 10 maja (poniedziałek) godz. 13.30 - 15.00.


Opublikowany 2021-04-29 14:57:18 przez Sekretariat UTW
lektorat j. angielski – lektor mgr Agnieszka Polowy - WTOREK 27 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................... informujemy, że spotkanie zaplanowane na dzień dzisiejszy również nie odbędzie się z powodów technicznych. Za utrudnienia przepraszamy. ................................................................................................................................... O nowym terminie poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.


Opublikowany 2021-04-27 13:25:34 przez Sekretariat UTW
lektorat j. angielski – lektor mgr Agnieszka Polowy - WTOREK 20 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo, ................................................................................................................................... informujemy, że spotkanie zaplanowane na dzień dzisiejszy nie odbędzie się z powodów technicznych (awaria komputera Pani Lektor). ............................................................................................................................................. Za utrudnienia przepraszamy. ................................................................................................................................... O nowym terminie poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.


Opublikowany 2021-04-20 12:59:16 przez Sekretariat UTW
Program EWST Centrum Edukacyjne

Drodzy Słuchacze, ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- poniżej udostępniamy link do programu wykładów realizowanych przez Międzykulturową Akademię Trzeciego Wieku, o którym była mowa podczas poniedziałkowego wykładu audytoryjnego prowadzonego przez Panią dr Monikę Humeniuk. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Link: https://www.ewst.pl/matw/program/ ------------------------------------------------------------------------------------ Zapraszamy!


Opublikowany 2021-04-13 09:30:18 przez Sekretariat UTW
Podziękowania

Szanowni Państwo, Prowadzący oraz uczestnicy Sekcji Rękodzieła, ------------------------------------------------------------------ serdecznie dziękujemy za przygotowanie przepięknych kartek wielkanocnych, pisanek i ozdób świątecznych. Niezmiernie cenimy Państwa zaangażowanie i podziwiamy niezwykłe talenty, które rozwijacie Państwo w Sekcji Rękodzieła oraz żywimy nadzieję, że jeszcze nie raz zaskoczycie Państwo swoją kreatywnością i profesjonalizmem.


Opublikowany 2021-03-31 09:59:53 przez Sekretariat UTW
Klub Miłośników Kultury Hiszpańskiej

Szanowni Państwo, ........................................................................................................................................................................................ uprzejmie informujemy, że Pan mgr Stanisław Filipek jest współprowadzącym Klub Miłośników Kultury Hiszpańskiej, który prowadzi Pani mgr Wanda Koleśniak. Spotkania Klubu w semestrze letnim odbędą się 20 kwietnia i 18 maja o godz. 9.00 - 10.30. ........................................................................................................... Serdecznie zapraszamy :)


Opublikowany 2021-03-30 15:29:38 przez Sekretariat UTW
Życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Niech te Święta będą pełne radości z okazji rodzinnych spotkań przy stole, niech będą pełne nadziei budzącej się do życia wiosny, a także przepełnione wiarą w lepszy świat, abyśmy znów byli razem. --------------------------------------------------------------------------------------------   Wesołych Świąt! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kierownik oraz Zarząd UTW


Opublikowany 2021-03-30 11:19:04 przez Sekretariat UTW
Klub Krąg Dyskursywny OKNO - 24 marca - odwołany

Szanowni Państwo, ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- spotkanie Klubu Dyskursywnego OKNO zaplanowane na 24 marca (środa) pod kierunkiem Pani mgr Teresy Kaufman oraz Pani mgr Donaty Miniewskiej NIE ODBĘDZIE SIĘ. ---------------------------------------------------------------------- Za utrudnienia przepraszamy. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- O nowym terminie spotkania poinformujemy Państwa osobnym komunikatem.


Opublikowany 2021-03-24 09:49:25 przez Sekretariat UTW
@ktywny Senior

Szanowni Państwo, --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- okres pandemiczny w jakim żyjemy zmienia nasze życie w każdym jego wymiarze. Fundacja Aktywny Senior przygotowała ankietę informacyjną dla Seniorów dotyczącą ewentualnych zmian jakie zaszły i zachodzą w komunikacji pomiędzy sobą i z otoczeniem. Wyniki ankiety przekażemy Gminie Wrocław i Wrocławskiemu Centrum Rozwoju Społecznego w celu poinformowania i ewentualnego wykorzystania w programach ogłaszanych konkursów. Ankieta jest przygotowana w dwóch wersjach elektronicznej i papierowej i jest dostępna na stronie Fundacji http://f-as.pl/ .


Opublikowany 2021-03-22 12:33:54 przez Sekretariat UTW
lektorat - język angielski - mgr Magdalena Dziurzyńska (29 marca, godz. 9:30 - 11:00)

Szanowni Państwo, -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- lektorat języka angielskiego na poziomie początkującym, który nie odbył się 3 marca, ZOSTANIE ODROBIONY 29 marca (poniedziałek), o godz. 9:30 - 11:00.


Opublikowany 2021-03-18 10:55:00 przez Sekretariat UTW
Książki

Szanowni Państwo, -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- wczoraj odbył się wspaniały wykład Pana dr hab. Grzegorza Żurka pt ,,Trening mentalny”, za który serdecznie dziękujemy. Poniżej znajdziecie Państwo dwie książki na temat treningu mentalnego, wspomniane podczas spotkania: --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Lehrl S. 2000 Trening pamięci, Wydawnictwo: Videograf II ---------------------------------------------------------------------------- 2. Żurek G., Halski T., Żurek A. 2015 Tuning mózgu. Szybszy, mądrzejszy, bardziej skoncentrowany. Wydawnictwo Impreso. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Zapraszamy do lektury!


Opublikowany 2021-03-18 09:24:50 przez Sekretariat UTW
Wyróżnienie

Szanowni Państwo, ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ chcielibyśmy z radością ogłosić, że nasz UTW w Uniwersytecie Wrocławskim otrzymał wyróżnienie w konkursie ,,Srebrny Laur" organizowanym przez Pana Europosła Jarosława Dudę. Konkurs był skierowany do osób prywatnych, jak i organizacji z województw dolnośląskiego i opolskiego, działających na rzecz osób starszych oraz solidarności międzypokoleniowej. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ta wiadomość niezmiernie nas cieszy i jeszcze bardziej motywuje do dalszego działania na rzecz naszych wspaniałych Seniorów. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!


Opublikowany 2021-03-15 09:30:57 przez Sekretariat UTW
Podziękowania

Szanowni Państwo, Uczestnicy "warsztatów teatralnych", --------------------------------------------------------------------------------- w imieniu całej społeczności UTW, bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą prezentację ,,UTW poezją w wirusa luty 2021”, dzięki której mogliśmy doświadczyć Państwa twórczej pracy, jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Beaty Rakowskiej za inspirowanie do działań twórczych oraz dla Pana Michała Dębińskiego za profesjonalny montaż. Liczymy na to, że stworzenie filmu na YouTube rozpaliło w Państwu motywację do kontynuowania tej wspaniałej aktywności i z niecierpliwością czekamy na kolejne owoce warsztatów teatralnych. Żywimy ogromną nadzieję, że uda się pokonać wirusa poezją i szczęśliwie wszyscy spotkamy się jak dawniej w siedzibie naszego UTW. --------------------------------------------- Z serdecznymi pozdrowieniami!


Opublikowany 2021-03-12 09:16:14 przez Sekretariat UTW
Edukacja zdalna - ważne informacje (9 III)

Szanowni Państwo, ....................................................................................................................................... przypominamy, że zajęcia w Uniwersytecie Trzeciego Wieku realizowane są DLA SŁUCHACZY UTW W UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM. Prosimy, aby nie przekazywać harmonogramu do zajęć z aktywnymi linkami osobom spoza naszej organizacji. ................................................................................................................... Jednocześnie prosimy o logowanie do zajęć poprzez wpisywanie WŁASNEGO IMIENIA I NAZWISKA. Imienne listy są nam niezbędne do prowadzenia dokumentacji edukacji zdalnej. ............................................................ Życzymy dobrego tygodnia!


Opublikowany 2021-03-09 09:13:15 przez Sekretariat UTW
Sekcja genealogiczna - zapisy

Szanowni Państwo, ........................................................................................................................................... uprzejmie informujemy, że nie ma już możliwości zapisania się do Sekcji genealogicznej w semestrze letnim.


Opublikowany 2021-03-03 10:00:01 przez Sekretariat UTW