Komunikaty poniedziałkowe z dn. 14.01.2019

1. W związku z przygotowaniami do semestru letniego 2018/2019 uprzejmie prosimy:
a) Słuchaczy, którzy w semestrze zimowym uczęszczają na zajęcia dodatkowo płatne aby przekazali osobom prowadzącym informacje o chęci kontynuowaniu uczęszczania na zajęcia w semestrze letnim lub rezygnacji po semestrze zimowym.
b) Nie dokonywać żadnych płatności dotyczących kontynuowania zajęć w semestrze letnim. INFORMACJA O TERMINACH PŁATNOŚCI ZOSTANIE PODANA WRAZ OPUBLIKOWANIEM HARMONOGRAMU NA SEMESTR LETNI.
c) Słuchaczy, którzy dotąd nie uczęszczali, a chcieliby zapisać się na zajęcia z lektoratów (w tym do grup z języka angielskiego Pani mgr Agaty Słowik), gimnastyk, warsztatów komputerowych prosimy o przekazanie takiej informacji do sekretariatu.
d) Słuchaczy, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i pasjami w ramach poprowadzenia wykładów otwartych zapraszamy do przekazania zgłoszenia w sekretariacie
2. Uprzejmie przypominamy o warsztatach dla Słuchaczy z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu Prywatność w sieci - warsztat o bezpiecznych zachowaniach w sieci w dniu dzisiejszym w godz. 14:30-16:00 w Czytelni Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu ul. S. Worcella 25-27
3. Również dzisiaj odbędzie się wykład otwarty dr Bogusławy Błoch z Instytutu Psychologii UWr „Jak widzimy innych? Deformacje w spostrzeganiu” (godz. 16:00-17:00, Aula UTW
4. Uprzejmie przypominamy, że w najbliższą środę tj. 16.01.2018 r. odbędą się wykłady: godz. 8:45-9:45 AULA UTW – mgr Anna Stawirej nt. „Historia ogrodów”, godz. 10:00-11:00 AULA UTW – wykład z cyklu tematycznego wygłosi dr Jan Kusznierz nt. „Rybim tropem, czyli o historii rozprzestrzenienia ryb Eurazji”

5. Uprzejmie przypominamy, że w dn. 17 stycznia 2019 (czwartek) w godz. 16:00-17:00 odbędzie się wykład otwarty nt. „Senior w reklamie”. Wykład wygłosi mgr Ilona Zakowicz z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.
6. Spotkanie Słuchaczy I-go roku z Opiekunem I-go roku p. Renatą Babac-Stencel odbędzie się w dn. 23.01.br. o godz. 16:15(po wykładzie dr Bogny Bartosz)
7. Biuro Projektów Wrocław informuje o możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych organizowanych w ramach projektu „Szkoła kompetencji językowych i komputerowych”, finansowanych również ze środków EFS, na terenie woj. dolnośląskiego w okresie od września 2018 do grudnia 2019 r. – informacje na stronie internetowej, fanpage na FB, tablicach ogłoszeń
8. Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego serdecznie zaprasza w piątek 25 stycznia o godz. 18.00 na spotkanie z zespołem Pracowni Polszczyzny Mówionej zatytułowanym „Podziel się swoją historią. Biografie językowe Dolnoślązaków”. Spotkanie odbywa się w Cafe Równik (ul. Jedności Narodowej 47). Wstęp - 5 zł.
9. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami Sekcji i Klubów (Komunikaty-> Komunikaty Sekcji i Klubów).

Wydarzenia