Komunikaty poniedziałkowe z dn. 08.04.2019

I. DZIŚ PO WYKŁADZIE AUDYTORYJNYM PROGRAM ARTYSTYCZNY "ROZPACZ I NADZIEJA" - to przesłanie ukazujące dramaturgie wydarzeń w poemacie Juliusza Słowackiego pt. „OJCIEC ZADZUMIONYCH” na które zaprasza: ANNA ZADORECKA, narracje: Grażyna Kozakowska, Jagoda Jenczelewska.
II. GRUPA BIESIADNA „Wspomnień czar” zaprasza na program słowno-muzyczny „Wspomnienia o Lwowie i Wilnie” w dn. 11.04.2019 r. (czwartek), godz. 14:00, Aula UTW.
III. Na prośbę wielu słuchaczy UTW Teatrzyk Poezji ponowi program p.t. WŁADYSŁAW BRONIEWSKI
"POWRÓT PO LATACH". CZAS WYSTĘPU: 15.04.2019, MIEJSCE: AULA IPED-II PIETRO, GODZ. 13.00 /po wykładzie. SPOTKANIU TOWARZYSZYC BEDĄ : PIĘKNA POEZJA, BIOGRAFIA POETY JAK I SCENICZNY PRZEKAZ WIERSZA PT."BAR POD ZDECHŁYM PSEM".
IV. W dniu dzisiejszym Sekcja Rękodzieła zaprasza wszystkich Słuchaczy UTW na wystawę prac rękodzielniczych o tematyce Świąt Wielkanocnych.
V. W dniu 15 kwietnia (poniedziałek) o godz. 14 .00 w Auli UTW w UWr odbędzie się spotkanie z prof. dr hab. Romanem Dudą wychowawcą wielu pokoleń matematyków; byłym rektorem Uniwersytetu Wrocławskiego autorem książki: „HISTORIA MATEMATYKI NA TLE DZIEJÓW KULTURY I NAUKI”.
VI. Uprzejmie przypominamy, że dziś wykład z cyklu tematycznego Psychoanaliza – podstawy teorii oraz psychoterapii, który poprowadzi mgr Radosław Grzybek 8.04.br.(poniedziałek),
godz.14:00-15:00 (Aula UTW).
VII. Uprzejmie przypominamy, że dr Anna Gozdowski odwołuje w dn. 9.04.2019 r. spotkanie Sekcji Medycznej (godz. 11:15-12:15, aula UTW).
VIII. Uprzejmie informujemy, że z powodu wyjazdu na konferencję dr Dagmara Łupicka-Szczęśnik odwołuje w dniu 09.04.br. zajęcia z Choreoterapii. Zajęcia zostaną odrobione po ustaleniu terminu ze Słuchaczami.
IX. Uprzejmie przypominamy, że ze względu na obowiązkowy udział w szkoleniu
dr Ewa Młodzińska- Michta przenosi wykład z cyklu Świat Przyrody nt. „Karotenoidy- ważny czy zbędny suplement w diecie człowieka?” z dnia 9.04.br. na dzień 16.04.br., godz. 10:00-11:00, aula UTW.

X. Uprzejmie przypominamy, że ze względu na obowiązkowy udział w szkoleniu wykłady prowadzone przez dr Janusza Łacha w dn. 10.04.2019 r. rozpoczną się o godz. 8:00 (przesunięcie o godzinę wcześniej). Piękno krajobrazów Polski, godz. 8:00-9:00; Walory i atrakcje turystyczne wybranych destynacji turystycznych świata, godz. 9:15-10:15.
XI. Bardzo proszę o zwrot książki Marii Buyno-Arctowej "Kocia Mama", która zginęła w semestrze zimowym po wykładzie o selekcji księgozbiorów bibliotecznych. Książkę można zostawić w sekretariacie UTW. Małgorzata Derkacz.
XII. Przypominamy o wykładach otwartych w bieżącym tygodniu: Piątek, godz. 12:00-13:00, aula UTW, „Wolność sumienia i wyznania w polskich konstytucjach - ujęcie prawnohistoryczne”, mgr Tomasz Resler, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii UWr
XIII. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami Sekcji i Klubów, które są wyświetlane przed wykładem, zamieszczone na tablicy przed wejściem do UTW oraz na stronie internetowej w zakładce Komunikaty – Komunikaty Sekcji i Klubów.

Wydarzenia