Komunikaty poniedziałkowe z dn. 04.03.2019

I. Za tydzień po wykładzie audytoryjnym wyjątkowy KONCERT poświęcony Dniu Kobiet pt: KOBIETY – KOBIETOM, O KOBIETACH Wystąpią: Karina SKRZESZEWSKA – sopran, Katarzyna NEUGEBAUER – fortepian. W programie arie z oper i operetek, wstęp wolny.
II. Uprzejmie przypominamy, że już dziś wykład z cyklu tematycznego Psychoanaliza – podstawy teorii oraz psychoterapii, który poprowadzi mgr Radosław Grzybek 4.03.br.(poniedziałek), godz.14:00-15:00 (Aula UTW).

III. Wolne miejsca na zajęcia dodatkowo płatne – warsztaty komputerowe, język angielski, język francuski, język hiszpański. Szczegółowy wykaz na tablicy ogłoszeń naprzeciwko sali 26 (przy wejściu do UTW). Również w semestrze letnim będą odbywały się nowe wykładowe cykle tematyczne – serdecznie zachęcamy do udziału m.in. Cenzura w Polsce 1944-1989, Geozagrożenia, O stresie i radzeniu sobie z nim, Początki Polski w legendzie mistrza Wincentego Kadłubka. Z dziejów kultury wieków średnich, Prawo na co dzień; Piękno ukryte; Walory i atrakcje turystyczne wybranych destynacji turystycznych świata.

IV. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniami Sekcji i Klubów (Komunikaty-> Komunikaty Sekcji i Klubów).

Wydarzenia