2. Forum Wspierajmy Seniorów we Wrocławiu - zaproszenie

Szanowni Słuchacze,

W imieniu Zespołu Fundacji Wspierajmy Seniorów przekazujemy zaproszenie do udziału w 2 Forum. Wspierajmy Seniorów we Wrocławiu:

Zaproszenie

Mamy ogromną przyjemność i zaszczyt poinformować, iż nasza Fundacja Wspierajmy Seniorów wspólnie z Uniwersytetem Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym oraz firmą casusBTL, organizuje wyjątkowe wydarzenie edukacyjne, pt.: II FORUM WSPIERAJMY SENIORÓW, które odbędzie się w dniach: 16-17 maja 2019 r. w Centrum Konferencyjnym Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, ul. Konstytucji 3-go Maja 3.
INTERAKTYWNE WARSZTATY DLA SENIORÓW odbędą się w piątek 17 maja 2019.

W tym dniu każdy uczestnik weźmie udział w 5 z 8 przygotowanych warsztatów.
Warsztaty będą dotyczyły m.in. zagadnień takich jak: pierwsza pomoc przedmedyczna, rozpoznawanie stanów nagłych wymagających pilnej konsultacji lekarskiej, rozpoznawanie pierwszych objawów demencji, zapobieganie zaburzeniom pamięci, upadki, suplementy diety i ich interakcje z lekami, podejmowanie aktywności fizycznej przez seniorów oraz najczęstsze schorzeń układu sercowo-naczyniowego.
Warsztaty będą przeprowadzone przez lekarzy, psychologów, pielęgniarki i fizjoterapeutów, pracowników m.in. Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

W przerwach między warsztatami zaplanowano słodki poczęstunek i obiad.

Tytuły warsztatów, opis warsztatów oraz informacje o prowadzących warsztaty są dostępne na stronie wspierajmyseniorow.pl
Warsztaty uwieńczone zostaną muzycznym występem – niespodzianką.
W ramach tego wydarzenia zorganizowana zostanie również konferencja dla personelu medycznego poświęcona problematyce zdrowego starzenia się i problemom osób starszych.

Ubiegłoroczne wydarzenie okazało się niebywałym sukcesem. Cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony seniorów, na wszystkich warsztatach był komplet uczestników. To tylko ugruntowuje nas w przekonaniu, iż przygotowane przez nas zagadnienia medyczne są dla Seniorów bardzo ważne.
Po zapoznaniu się z programem, prosimy o niezwłoczne zarejestrowanie się na warsztaty.

Rejestracja na tegoroczne wydarzenie będzie dostępna na stronie warsztaty2019.wspierajmyseniorow.pl lub telefonicznie 71 738 26 00 i jest obowiązkowa, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Jesteśmy przekonani, że skorzystają Państwo z naszego zaproszenia i 17 maja 2019 spotkamy się na warsztatach.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Fundacji Wspierajmy Seniorów, Wolontariusze i Współpracownicy


Galeria zdjęć


Pliki do pobrania